Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki i Ana Leticia wyznają swoje zbrodnie przed kamerą. Emisja 29 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 101

Iñaki namawia Anę Leticię do ślubu. Sugeruje jej, że tworzą idealną parę i wspólników zbrodni. Ona jednak woli traktować ich związek jak przygodę. Soledad nie ma odwagi opowiedzieć Anie Lucíi o jej prawdziwym pochodzeniu. Santiago zwierza się Marianowi ze swoich rozterek miłosnych. Mężczyzna obliguje go, żeby zrezygnował z Any Lucíi i Any Leticii i zniknął z ich życia. Ana Lucía prosi wuja, żeby przedstawił ją Anie Leticii. Mariano zgadza się, lecz wpierw nakazuje jej wysłuchać Santiaga i pożegnać się z nim.

Cierpiący na chorobę Alzheimera Evaristo nie rozpoznaje własnego wnuka i zabija go. Mariano okazuje wdzięczność Claudii za jej pomoc. Kobieta odpowiada nieszczerze, że cieszy się jego szczęściem i tym, że mógł uściskać bratanicę. Ana Leticia rozpala nadzieję Iñakiego. Zapowiada, że jeśli wszystko pójdzie po jej myśli, wezmą ślub, lecz w przeciwnym razie rozstaną się na zawsze. By mieć gwarancję, że jedno nie zdradzi druego, Iñaki namawia Anę Leticię, żeby przyznali się do swoich zbrodni przed kamerą. Viridiana przyłapuje Mariana i Claudię całujących się. Mariano ze stanowczością oświadcza Claudii, że może jej zaoferować jedynie przyjaźń, albowiem kobietą którą kocha jest Virdiana.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. zlooo
    15 maja 2017 o 19:34  - Odpowiedz

    jeszcze kilkadziesiad kilkadziesiąt odc i finisz. szkoda ze tak krotki serial no ale … jest co jeszcze ogladac 🙂