Odcinek 103

W 103. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Soledad zostawia list dla Any Lucíi. Ana Leticia chce rozwodu. Emisja 31 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 103

Ana Leticia uprzedza teścia, że zamierza rozwieść się z Marcelem, ponieważ zdradził ją z jej siostrą. Facundo próbuje bronić syna, zrzucając winę na okoliczności, ale Ana Leticia nie chce słuchać wymówek. Oświadcza, że nie pozwoli Marcelowi igrać z nią, ani z jej siostrą oraz że nie wpuści go więcej do swojego domu.

Ana Lucía ze smutkiem wspomina chwile przeżyte z Soledad, po czym sięga po zostawiony przez nią list i zaczyna go czytać. Santiago mówi Chanie, że Ana Lucía poznała już całą prawdę i teraz go nienawidzi, tak samo jak nienawidzi Soledad. Tadeo nakazuje Juliecie trzymać się z dala od jego synów. Nie pozwala jej również na wręczanie Iñakiemu pieniędzy. Kobieta przypomina mu, że jest matką Iñakiego i Javiera i żałuje, że ich opuściła. Tadeo stawia jej warunek – jeśli chce odzyskać rodzinę, musi zrezygnować z całego majątku jaki posiada.

Remdeios domyśla się po zachowaniu Any Lucíi, że poznała już całą prawdę. Dziewczyna przytakuje i wyznaje, że rozdziera ją potworny ból i nie potrafi przebaczyć Soledad, która uciekła jak tchórz. Policja zjawia się w butiku Viridiany z nakazem zatrzymania Soledad.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  17 maja 2017 o 17:19  - Odpowiedz

  Ile odc wogle jest??,,

  • la novia
   17 maja 2017 o 20:06  - Odpowiedz

   123

  • novela.pl
   18 maja 2017 o 07:30  - Odpowiedz

   Agato, zapraszamy do zakładaki „O produkcji”.

 2. zainteresowana@@@
  17 maja 2017 o 19:24  - Odpowiedz

  Wie ktoś może jaka telki będzie po TRZY RAZY ANA??????

  • Edi
   30 maja 2017 o 18:12  - Odpowiedz

   Tego nie wie nikt. Nowy tytuł poznamy pewnie w sierpniu 🙂