Odcinek 104

W 104. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki zabija Isidra na oczach Any Leticii. Emisja 1 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 104

Mariano dowiaduje się, że Santiago ma nowotwór mózgu. Ten jednak nie chce być operowany, ponieważ dostrzega w śmierci jedyny sposób na definitywne wyeliminowanie osobowości Marcela. Viridiana jest zaskoczona oskarżeniem Soledad o uprowadzenie nieletniej dziewczynki. Santiago wyjaśnia Marianowi, że kocha jednoczeście Anę Leticię i Anę Lucíę i jest przekonany, że kiedy jego już nie będzie, siostry nawiążą nić porozumienia.

Ana Lucía wyznaje Remedios, że przestała kochać, a zaczęła nienawidzić Santiaga za to, że igrał z jej uczuciami, choć naprawdę kochał Anę Leticię. Remedios zapewnia dziewczynę, że Santiago wciąż ją kocha i prosi, by go nie opuszczała, bo umiera. Valentín idzie za radą Claudii i zgrywa ofiarę przed matką. Wmawia jej, że został bez dachu nad głową.

Ana Leticia uwodzi Isidra, żeby dobrać się do jego pieniędzy. Pod nieobecność Ramira pozywa Valerię za malwersacje w fundacji. Przed wręczeniem pieniędzy Isidro usiłuje zmusić Anę Leticię do pocałunku. Iñaki nie potrafi patrzeć na to spokojnie. Rzuca się na Isidra i zadaje serię śmiertelnych ciosów.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Marta
  18 maja 2017 o 19:17  - Odpowiedz

  Ciekawe do czego sa jeszcze zdolni oboje. Czekam na jakąś fajna telke po Trzy razy Ana bardzo bym chciała ze leciało Lo Imperdonable:)

  • Carmen
   23 maja 2017 o 22:28  - Odpowiedz

   Oo tak uwielbiam Ane i ivana Sanchez

 2. marimar
  22 maja 2017 o 12:53  - Odpowiedz

  Nie tylko nie ana brenda nie przepadam za nią mdła,dla odmiany dali by coś telemundo np la dona lub univision