Odcinek 105

W 105. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía poznaje Anę Leticię. Santiago grozi Iñakiemu. Emisja 2 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 105

Facundo stara się przekonać Anę Lucíę, żeby przestała nękać jego syna i nie rozbijała jego małżeństwa z Aną Leticią. Dziewczyna nie zgadza się porzucić Santiaga w chorobie. Jest zdania, że tak jak Marcelo potrzebuje Any Leticii, tak Santiago potrzebuje jej. Evaristo spodziewa się, że Marcelo zechce go zabić w zemście, ale on woli wymierzyć mu surowszą karę – ma się zatracać we własnej pamięci aż do końca swoich dni.

Marcelo pokazuje Iñakiemu zdjęcia jego i Any Leticii, na których namiętnie się całują. Iñaki pyta go, czy jest Marcelem czy Santiagiem, bo jeśli jest tym drugim, nie będzie miał do niego pretensji. Marcelo odpowiada mu groźbą. Mężczyźni rzucają się na siebie. Ana Leticia jest wściekła, że jej wuj dotarł już do Any Lucíi, ale próbuje to ukryć. Ana Lucía staje twarzą w twarz z Aną Leticią. Mariano jest wzruszony widokiem obu sióstr. Ana Leticia wyjawia Anie Lucíi, że zamierza się rozwieść z Marcelem i podkreśla, że robi to dla niej. Ana Lucía odpowiada, że jej historia z Santiagiem już się skończyła, ponieważ on wybrał ją.

Iñaki uprzedza Marcela, że kocha Anę Leticię z wzajemnością i wezmą ślub, gdy tylko ona otrzyma rozwód. Marcelo oświadcza, że nie zależy mu na żonie i poleca mu przekazać jej, że podpisał już papiery rozwodowe. Ostrzega jednak, by nie ważyła się skrzywdzić Any Lucíi, bo wtedy ją zniszczy.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Ciekawa
  19 maja 2017 o 14:47  - Odpowiedz

  Wie ktos moze jaka tenelowela bedzie po TRZY RAZY ANA???

  • novela.pl
   19 maja 2017 o 19:37  - Odpowiedz

   Najpewniej nie będzie nowej telenoweli. Idą wakacje.

   • aga
    22 maja 2017 o 20:35  - Odpowiedz

    na wakacjach z tego co pamiętam też puszczają i nie robią przerw przynajmniej do tej pory tak było

    • Carmen
     23 maja 2017 o 22:27  - Odpowiedz

     Pewnie będą cos powtarzać.

 2. zainteresowana@@@
  20 maja 2017 o 15:38  - Odpowiedz

  Po wakacjach jaka będzie wiadomo