Odcinek 107

W 107. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia grozi Valentínowi. Evaristo ginie z ręki Facunda. Emisja 6 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 107

Ana Leticia proponuje Valentínowi sojusz przeciwko Anie Laurze i Ramirowi. Ponieważ spotyka ją odmowa, próbuje nastraszyć Valentína groźbą pogrążenia go. On odpłaca jej się tą samą monetą. Daje jej do zrozumienia, że jest równie niebezpiecznym graczem jak ona i mógłby rozpowiedzieć wszystkim, że była w mieszkaniu Giny tuż przed jej śmiercią. Bernardo zapewnia Mariana i Leonor, że stan zdrowia Ernestiny uległ poprawie. Leonor wyjaśnia, w jakich okolicznościach Ernestina zasłabła. Mariano uderza się w pierś. Czuje się winny, że nie przygotował Ernestiny na spotkanie z Soledad i wiadomość o tym, że Ana Lucía żyje.

Valentín wytyka Anie Leticii, że desperacko usiłuje skupić na sobie uwagę, ponieważ w przeciwieństwie do obdarzonych talentem sióstr nie ma niczego do zaoferowania. Ana Leticia oświadcza, że skoro nie może być szczęśliwa z mężczyzną, którego kocha, Ana Lucía i Ana Laura również nie zaznają szczęścia. Ernestina jest gotowa wyjawić rodzinie, że Leonor jest jej siostrą. Jednakże ta druga uważa, że nie powinny robić tego po tylu latach milczenia. Ernestina przypomina siostrze, że po jej śmierci i tak wszyscy poznają prawdę, ponieważ jest zapisana w jej testamencie. Ana Leticia przysłuchuje się ich rozmowie i ogarnia ją gniew. Facundo wraca do Evarista, żeby wypomnieć mu jego błędy i zabić.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Carmen
    23 maja 2017 o 22:25  - Odpowiedz

    No i po Evaristo😢