Odcinek 11

W 11, odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia ostrzega Anę Laurę przed nieczystą grą Ramira. Emisja 17 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 11

Ana Lucía z przykrością wyznaje Santiagowi, że dręczy ją myśl, że w jego przeszłości była inna kobieta, o której może sobie w każdej chwili przypomnieć i do której może zechcieć wrócić. By uspokoić dziewczynę Santiago deklaruje, że bardzo boi się ją stracić, bo jest w niej bez pamięci zakochany. Ana Leticia okłamuje Anę Laurę. Wmawia siostrze, że Ramiro zakochał się w niej jeszcze kiedy była żoną Marcela, dlatego nie odtrąciła go, gdy ją pocałował, bo chciała udowodnić jej, że dała się oszukać. Ana Laura dziękuje siostrze za rzekomą szczerość i troskę.

Ana Leticia wyjawia babci, że przypomniała sobie przykry szczegół z wypadku – to Ana Laura przekręciła kierownicę, przez co ich ojciec stracił panowanie nad pojazdem – i przypisuje siostrze odpowiedzialność za śmierć rodziców. Mariano wspomina Anie Leticii o planowanym wyjeździe do Costa Paraíso na spotkanie z Jenny. Ana Leticia owija go sobie wokół palca, by tylko zabrał ją ze sobą. Doña Ernestina nie wierzy w zapewnienia Leonor o tym, że widziała Rodriga. Kobieta zapiera się, że to był on, choć starszy i miał posiwiałe włosy, ale doña Ernestina nie przejmuje się tą rewelacją. Rodrigo również nie jest zainteresowany wieściami na temat Ernestiny i mówi o tym wprost Bernardowi. Valentín wyznaje Anie Laurze, że odkąd opuściła go żona jedynie pragnie zemsty utrzymuje go przy życiu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze