Odcinek 113

W 113. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia odmawia rozwiązania małżeństwa z Marcelem. Emisja 14 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 113

Marcelo wyznaje Anie Leticii, że ją kochał i był z nią ogromnie szczęśliwy, chociaż nie mógł oczekiwać tego samego. Ana Leticia uświadamia sobie, że także zaznała nieodwzajemnionej miłości do swojego wuja i jest nieszczęśliwa, ponieważ nigdy go nie zdobędzie. Mariano obiecuje Soledad, że pomoże jej odzyskać wolność, ale tylko dlatego, że poprosiła go o to Ana Lucía. Stawia jednak warunek – po opuszczeniu więzienia musi na zawsze zniknąć z życia jego bratanicy. Soledad nie zgadza się. Oświadcza, że była wzorową matką i wychowała Anę Lucíę na porządną osobę, by następnie wypomnieć mu, że zawiódł jako opiekun i z jego winy Ana Leticia stała się zapalczywa, okrutna i kapryśna.

Ana Leticia zarzeka się przed Marcelem, że nie da mu rozwodu i wolałaby widzieć go martwego niż w objęciach siostry czy innej kobiety. Chana wyjawia Ernestinie, że Soledad, której tak bardzo nienawidzi, ponieważ odebrała jej wnuczkę, jest jej siostrą, zaś winnym wszystkich nieszczęść, jakie spadły na jej rodzinę jest Evaristo Guerra. Marcelo ostrzega Anę Leticię, że jeśli nie podpisze papierów rozwodowych, znajdzie inny sposób na pozbycie się jej, ponieważ jej nie kocha i karmił się fałszywym wyobrażeniem o niej.

Przez niedyskrecję Javier dowiaduje się od Any Leticii, że Iñaki utrzymuje kontakt z ich matką. Mariano informuje Ernestinę, że został wydany nakaz aresztowania Facunda, dlatego pod ich domem czatują dwa patrole policyjne. Ana Leticia zdumiewa się, gdy po wejściu do sypialni zastaje w niej rannego Iñakiego.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Carmen
    31 maja 2017 o 15:12  - Odpowiedz

    Soledad jest bezczelna. Nie cierpię tego babska