Odcinek 12

W 12. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia skutecznie zniechęca Anę Laurę do wyjazdu z Marianem. Emisja 18 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 12

Valentín próbuje zmotywować Anę Laurę, by zaufała samej sobie i uwierzyła w swoje możliwości. Dziewczyna odważnie wybiera się z wizytą do Ramira, ale przeżywa kolejne rozczarowanie, gdyż nakrywa go na pocałunku z Aną Leticią. Mężczyzna nie zamierza stać z założonymi rękami i patrzeć, jak jego związek się rozpada. Odwiedza Anę Laurę, z nadzieją, że przekonają ją jego wyjaśnienia, ale ponosi klęskę. Zawiedziona dziewczyna ostro krytykuje zachowanie mężczyzny i prosi, żeby nigdy więcej do niej nie wracał.

Ana Laura oznajmia rodzinie, że nie weźmie ślubu z Ramirem, bo przyłapała go na pocałunku z Aną Leticią. W przypływie emocji Ernestina policzkuje Anę Leticię, za co chwilę później ją przeprasza, ale przebiegła dziewczyna obraca tę sytuację na swoją korzyść. Zgrywa obrażoną i skrzywdzoną, by zniechęcić siostrę do wspólnego wyjazdu z nią i Marianem. Ana Laura daje się podejść…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ola
  4 stycznia 2017 o 18:49  - Odpowiedz

  lubię tę telenowelę jest super

  • novela.pl
   4 stycznia 2017 o 20:08  - Odpowiedz

   Dziękujemy za komentarz 🙂

 2. ania
  5 stycznia 2017 o 22:41  - Odpowiedz

  tez mi sie podoba,wspaniala gra angeliki boyer

 3. Maria
  18 stycznia 2017 o 08:32  - Odpowiedz

  Ana Leticia jest naprawdę okrutna 😐