Odcinek 121

W 121. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Laura strzela do Valentína. Ana Leticia chce zabić Anę Lucíę. Emisja 28 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 121

Marcelo zostaje zabrany do szpitala. Ana Lucía nie odstępuje go na krok. Maribel zastępuje ją w Danzaire. W trakcie występu ulega wypadkowi. Ana Leticia jest rozczarowana, albowiem liczyła, że to Anę Lucíę spotka nieszczęście. Ana Laura odkrywa, że Valentín ją oszukiwał, udawał jej serdecznego przyjaciela, i naprawdę jest mściwym mordercą, gotowym zabić w imię nieodwzajemnionego uczucia.

Ana Lucía tłumaczy Remedios, że Marcelo wcale nie jest złym człowiekiem, ale jedynie doświadczonym przez życie. Kobieta uważa, że Santiago próbuje zawładnąć Marcelem, dlatego jeden z nich musi umrzeć. Valentín szantażuje Anę Laurę; grozi, że zabije Ramira, jeśli nie napisze pożegnalnego listu. Mariano dowiaduje się, że Ana Leticia zleciła zabicie Marcela. Ana Leticia udaje niewinną, po czym zwraca się z pretensjami do wuja, że zajmują go bardziej problemy Any Lucíi i Any Laury niż jej. Mariano pomaga jej zdać sobie sprawę z powagi sytuacji.

Zazdrość o Claudię popycha Anę Leticię do zbrodni. Dziewczyna z zimną krwią pozbawia życia rywalkę o względy Mariana. Ana Laura także dopuszcza się morderstwa; zabija Valentína, by ratować Ramira. Ku uciesze Any Lucíi i Remedios operacja Marcela kończy się sukcesem. Mężczyzna przejmuje tożsamość Marcela, ale zachowuje wspomnienia Santiaga.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ala
    19 czerwca 2017 o 16:51  - Odpowiedz

    Szkoda ze telka się juz konczy ;-(

  2. Kasia
    27 czerwca 2017 o 21:40  - Odpowiedz

    za duzo morderstw w jendym odcinku dobrze ze ta telka sie juz konczy