Odcinek 122

W 122. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia pokazuje Iñakiemu swojego syna. Ana Laura bierze ślub. Emisja 29 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 122

Julieta jest zdruzgotana, gdy dowiaduje się, że Iñaki zabił własnego brata. Iñaki wręcza Marianowi dowód na to, że Ana Leticia umyślnie strąciła Jennifer z wysokiego piętra. Wyjawia także, że na jej polecenie próbował zabić Anę Lucíę. Mariano ze łzami w oczach mówi Viridianie, że Ana Leticia zabiła jego wcześniejsze partnerki z chorej miłości do niego. Iñaki błaga Julietę o pomoc; został bez pieniędzy i dachu nad głową. Julieta wybacza synowi, że zabił Daniela, ponieważ czuje się odpowiedzialna za jego zbrodnię. Błaga go, żeby ją także zabił, ponieważ nie chce dłużej żyć w cierpieniu. Iñaki odpowiada ucieczką.

Facundo szantażuje syna. Nakazuje mu trzymać jego stronę i posłusznie wykonywać wszystkie polecenia. Marcelo zgadza się, lecz stawia warunek – chce dostać Anę Leticię żywą, żeby mógł ją zabić własnymi rękami. Ana Leticia przedstawia Iñakiemu swojego syna, Ignacia, i mówi, że jest jego przepustką do wolności. Marcelo odwiedza Soledad, by zwrócić jej tę, którą kiedyś chciał jej odebrać. Kobieta cieszy się na samą myśl, że zobaczy Anę Lucíę. Marcelo zaręcza jej, że nie jest już tym samym mężczyzną, który kiedyś jej groził i wyznaje, że darzy Anę Lucíą głębokim uczuciem. Ana Lucía i Soledad wzajemnie sobie wybaczają.

Javier mówi Juliecie, jak bardzo jej potrzebuje i proponuje, żeby zapomnieli o przeszłości. Ernestina składa podziękowania Soledad. Chwali ją, że była dobrą matką dla Any Lucíi i wychowała ją na wspaniałego człowieka. Jednocześnie przyznaje, że poniosła klęskę; pomimo wielkiej miłości, nie wpoiła Anie Leticii zasad moralnych. Ana Laura i Ramiro biorą ślub kościelny.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. kasia
  22 czerwca 2017 o 18:09  - Odpowiedz

  szkoda że jusz zaniedługo koniec serialu bede za nim tesknić

  • Wiki
   22 czerwca 2017 o 22:17  - Odpowiedz

   Ja też.😂