Odcinek 123 (ostatni)

W 123. ostatnim odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía odnajduje szczęście u boku Marcela. Emisja 30 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 123 (ostatni)

Ana Laura wychodzi za mąż za Ramira. Ana Lucía znajduje liścik od Marcela z informacją, że wyruszył po syna i zrobi wszystko, żeby do niej wrócić, jeśli przyjmie go razem z nim. Ana Leticia udziela Iñakiemu wskazówek, jak ma postępować, by jej plan przebiegł bez zarzutu. Zakazuje mu wydawania jej syna dopóki nie uprzedzi go o tym telefonicznie.

Na skraju szaleństwa Ana Leticia wyznaje babci, że ponosi winę za wypadek, w którym zginęli jej rodzice, ponieważ przekręciła kierownicę. Ernestina dostaje ataku serca. Ana Leticia odmawia jej pomocy. Opuszcza pokój, nie podawszy umierającej lekarstwa, i zamyka ją na klucz. Facundo oświadcza Marcelowi, że w prezencie ślubnym wyjawi synowi, że jego matka nie popełniła samobójstwa, lecz została zabija przez jego ojca, a on pomógł mężczyźnie ukryć tę zbrodnię, przez co stał się jego niewolnikiem. Ana Leticia zmusza Leonor do wypicia soku z dużą dawką środka usypiającego. Następnie grozi Anie Laurze i Any Lucíi bronią. Oświadcza, że je nienawidzi.

Facundo przymierza się do strzału w stronę Marcela, ale zostaje obezwładniony przez policję. Mariano przybywa na wezwanie Any Leticii. Przeraża go widok bratanic przykutych do krzeseł. Ana Leticia zabiera wuja do sypialni, nakazuje mu zdjąć ubranie i próbuje uwieść. W międzyczasie Ana Lucía i Ana Laura zostają uwolnione. Mariano wmawia Anie Leticii, że uciekną razem, żeby ją oszukać. Iñaki zwraca Marcelowi jego syna. Ana Leticia zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Mariano wyznaje Viridianie, że zawsze będzie myślał o Anie Leticii jak o swojej córce. Soledad przebywa w celi, gdzie odbywa karę. Z uciechą wspomina wspólne chwile spędzone z Aną Lucíą. Tymczasem Ana Lucía i Marcelo odnajdują upragnione szczęście. Wiodą spokoje życie razem z Ignaciem i Remedios. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Wiki
  22 czerwca 2017 o 22:20  - Odpowiedz

  Nie tylko nie koniec 😂 co ja teraz będę oglądać

 2. Sandra
  24 czerwca 2017 o 12:42  - Odpowiedz

  Wielka szkoda. Najlepsza telka emitowana na tv4 i najlepsza telka televisy 🙂

 3. Izu
  26 czerwca 2017 o 18:01  - Odpowiedz

  Czy gdzieś można obejrzeć powtórki?

  • novela.pl
   27 czerwca 2017 o 14:38  - Odpowiedz

   Oczywiście, na platformie IPLA.

 4. asdf
  30 czerwca 2017 o 19:07  - Odpowiedz

  A ta babcia co miała zawał to umarła?