Odcinek 14

W 14, odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Evaristo oszukuje Anę Lucíę. Ana Laura ślepo ufa Anie Leticii. Emisja 20 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 14

Evaristo pokazuje Anie Lucíi kilka dowodów tożsamości oraz paszportów Marcela wystawionych na różne nazwiska. Ostrzega ją, że zadaje się z niebezpiecznym przestępcą, aktualnie podającym się za Santiaga Garcíę, oraz przekonuje, żeby wydała go przy najbliższej okazji, a on odda go w ręce sprawiedliwości. Ernestina wyznaje Mirandzie, że była gotowa poprzeć Ramira, kiedy zabiegał o rękę jej wnuczki, Any Laury, bo wierzyła w jego szczere intencje, tymczasem ten okazał się pospolitym oszustem.

Santiago wypytuje Anę Lucíę o jej temat jej rozmowy z Evaristem, ale ona nie chce na razie mu niczego powiedzieć. Zdradza jedynie, że dowiedziała się czegoś, na co nie była przygotowana i ma mętlik w głowie. Ana Laura jest smutna z powodu zdrady Ramira. Leonor namawia ją, żeby uwierzyła narzeczonemu. Przypomina jej o łączącej ich przyjaźni, sięgającej jeszcze czasów dzieciństwa, oraz o tym, od jak dawna Ramiro zabiega o jej względu. Napomina przy tym o liście od mężczyzny, który przejęła Ana Leticia i o którym zabroniła jej wspominać. Sugeruje, że jej siostra nie była z nią do końca szczera. Ana Laura uważa jednak, że Ana Leticia próbuje ją chronić.

Santiago wyznaje Remedios, że ma dość rozmyślania o swojej przeszłości. Pragnie odciąć się od niej, żyć teraźniejszością i zbudować przyszłość z Aną Lucíą. Ana Lucía podejrzewa, że jej matka znała Santiaga zanim ten stracił pamięć, ale kobieta zapiera się, że nigdy nie widziała go na oczy. Evaristo pokazuje wnukom zdjęcie Marcela i rozkazuje im zabić go, jak tylko go zobaczą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Carmen
  7 stycznia 2017 o 11:19  - Odpowiedz

  Santiago/Marcelo byl mężem Any Leticii i to ona zleciła jego zabójstwo

 2. ania
  10 stycznia 2017 o 22:40  - Odpowiedz

  Dlaczego?

 3. ania
  10 stycznia 2017 o 22:40  - Odpowiedz

  Źeby nie znalazl any lucii?

  • Carmen
   11 stycznia 2017 o 13:30  - Odpowiedz

   Dokładnie tak. Ana Leticia nie będzie chciała zeby odnaleziono Ane Lucie bo wtedy to nie ona bylaby w centrum uwagi. Do tego nie nie che sie dzielic wujkiem Mariano z żadna kobietą bo darzy go chorą miłością. Biedna Jenifer zepchnie z budynku w ten sposób sie jej pozbedzie