Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki opuszcza dom ojca. Santiago zostaje porwany. Emisja 23 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 15

Ana Lucía domyśla się, że jej matka nie darzy don Evarista zaufaniem, chociaż ten wychował ją jak córkę. Soledad uprzedza córkę, że jest on złym człowiekiem, dlatego nigdy nie chciała, żeby traktowała go jak dziadka. Przy okazji usiłuje przekonać dziewczynę do odsunięcia się od Santiaga, ponieważ wcale go nie zna i może przeżyć wielkie rozczarowanie, gdy ten odzyska pamięć. Zapłakana Ana Lucía wyznaje matce, że pokochała Santiaga z całej duszy.

Tadeo próbuje powstrzymać syna przed odejściem. Iñaki z pogardą oznajmia ojcu, że go nienawidzi i odchodzi, gdyż pragnie być kimś lepszym oraz odnaleźć to, czego on mu nie dał. Ana Lucía znajduje w rzeczach matki zamknięte pudełko. Chce je otworzyć, ale zostaje przyłapana na gorącym uczynku i zbesztana za nieposzanowanie cudzej własności. Dziewczyna ma żal do matki, że nie ma do niej zaufania i skrywa sekrety, którymi nie chce się z nią podzielić. Don Evaristo porywa Santiaga.

Ana Lucía prosi matkę, żeby dotrzymała jeszcze jeden sekret, skoro tak bardzo je uwielbia, i nie wyjawiała don Evaristowi, że Santiago mieszka w pensjonacie. Soledad oświadcza Evaristo zdążył już ją o to zapytać, ale niczego mu nie powiedziała. Ramiro kontynuuje poszukiwania Any Lucíi rozpoczęte przez Marcela. Pokazuje Orlandowi fotografie Any Letici i Any Laury, jednak ten nie daje mu żadnej wskazówki. Don Evaristo informuje Santiaga, że przed śmiercią Alfredo pokazał mu jego zdjęcie i przedstawił jako zabójcę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze