Odcinek 16

W 16. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Evaristo zwodzi Santiaga. Ana Leticia przyjeżdża do Costa Paraíso. Emisja 24 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 16

Nadchodzące wydarzenia mogą zatrzeć granice między fałszem a prawdą. Evaristo trzyma Santiaga na muszce. Posądza go o zabicie swojego przyjaciela oraz usiłuje zmusić do odsunięcia się od Soledad i Any Lucíi. Uważa bowiem, że sama jego obecność naraża je na niebezpieczeństwo. Ostatecznie jednak oferuje mu pomoc w odzyskaniu pamięci, choć tak naprawdę chce mieć go pod kontrolą, by móc nim dobrowolnie manipulować. Maribel pragnie współpracować z Aníbalem i marzy o zajęciu miejsca Any Lucíi. Ana Leticia dociera do Costa Paraíso. Pobyt tam odświeża w jej pamięci rozmowę z Marcelem, w której ten oznajmił jej, że prawie odnalazł Anę Lucíę, na co ona oburzyła się i zapowiedziała, że nie pozwoli odebrać sobie miłości wujka i babci.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. roza
    11 stycznia 2017 o 01:20  - Odpowiedz

    Ana leticia, ana Laura ana za**ana taki mętlik tylko w tym serialu. Beznadziejna postać tej Any Letici która sama nie wie czego chce.
    Oddajcie naszą Drogę do szczęścia!