Trzy razy Ana, Odcinek 21

W 21. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Soledad obawia się, że Santiago odbierze jej Anę Lucíę. Emisja 31 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 21

Ramiro stara się przekonać Anę Laurę, że Ana Leticia od dzieciństwa była o nią zazdrosna i zawsze chciała mieć to samo, co ona. Dziewczyna nie jest przekonana o racji Ramira, ale ponieważ odwzajemnia jego miłość, ulega mu i pozwala się pocałować. Evaristo wykrada fotografię z Jennifer i Marcelem. Soledad dopadają wyrzuty sumienia. Nieśmiało podpytuje córkę, czy chciałaby mieć większą rodzinę, siostry i pieniądze. Ana Lucía odpowiada, że jest szczęśliwa, mając najlepszą matkę na świecie i nie zamieniłaby je na nic innego.

Santiago przyznaje się Remedios, że rozmyśla o swojej prawdziwej matce, o tym, czy żyje i czy cierpi, przekonana o jego śmierci. Kobieta namawia go, żeby odgonił od siebie te ponure myśli, jednak on jest zdecydowany rozpocząć poszukiwania swojej rodziny. Obiecuje Remedios, że nawet jeśli odnajdzie swoich bliskich, nie przestanie jej kochać. Soledad wpada w osłupienie, gdy słyszy, jak Santiago mówi Remedios, że przypomniał sobie dwa imiona i nazwiska – Marcelo Salvatierra oraz Ana Leticia Álvarez del Castillo. Nabiera obaw, że mężczyzna zaczyna powoli odzyskiwać pamięć i przypomina sobie, jak w przeszłości, kiedy używał swego prawdziwego imienia, zagroził jej więzieniem za porwanie Any Lucíi. By stłumić w sobie lęk, wyznaje Anie Lucíi, jak bardzo ją kocha.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. tere
  18 stycznia 2017 o 10:51  - Odpowiedz

  wie ktoś może kiedy i w jakich okolicznościach Marcelo odzyska pamięć??

  • Carmen
   18 stycznia 2017 o 11:53  - Odpowiedz

   Będzie odzyskiwal stopniowo. Najpierw będą to przeblyski ze byl w jakimś miejscu. Potem pojedzie na costa paraiso i tam umierająca Jennifer ( jego kuzynka) nazwie go jego prawdziwym imieniem. Gdy wejdzie do domu w ktorym mieszkał z Ana. Leticia inzobaczy ich wspolne zdjecir ze slubu przypomnie sobie wiecej ze byl jej mezem a gdy zobaczy sama żone wtedy pamiec troche wróci ale nie calkowicie. Anąeticia

   • Carmen
    18 stycznia 2017 o 16:35  - Odpowiedz

    Gdy sobie przypomni ze byl mężem Any Leticii ucieknie i wyjedzie do Meksyku bo bedzie mu glupio ze zbajerzyl Ane Lucie, zaginioną siostrę trojaczek. Spotka Ramira ktorego uzna za swojego wroga ( przez Evaristo, ktory bedzie chcial ich skłócic) mimo ze byli przyjaciółmi przed wypadkiem. Santiago zostanie też oszukany przez Evarista w kwestii swojej przeszłości. Ten wykorzysta jego amnezje i wmówi mu ze byl groznym przestępca mimo że Marcelo tak naprawde byl detektywem i został zatrudniony przez Ernestine aby odnalazl Ane Lucię..