Trzy razy Ana, Odcinek 25

W 25. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Orlando jest gotowy doprowadzić Ramira do Any Lucíi. Emisja 6 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 25

Mariano jest rozczarowany zachowaniem Any Leticii. O ile potrafi zrozumieć, Ana Laura dała się podejść Ramirowi, który zadrwił z jej naiwności, o tyle nie potrafi pojąć, dlaczego tak inteligenta dziewczyna jak ona okazała się tak uległa. Leonor mówi w zaufaniu Anie Laurze, że chociaż kocha ją i jej siostrę tak samo, nie umie przymknąć oka na niektóre z zachowań Any Leticii i jest pewna, że tłumi w sobie gorycz. Ana Laura próbuje tłumaczyć siostrę, która obwinia się o śmierć rodziców.

Ana Leticia złości się na Iñakiego, że wydał ją przed Marianem. On drwi sobie z jej pretensji i wytyka jej, że planowała wykorzystać kontrakt, żeby wpłynąć na wuja, by ten zwolnił go z pracy. Doña Chana prosi Orlanda, żeby przestał szukać Soledad i Any Lucíi, jednak on się nie poddaje. Jest przekonany, że postępuje słusznie i Ana Lucía powinna dowiedzieć się, że Soledad wykradła ją prawdziwej rodzinie.

Remedios domyśla się, że coś trapi Soledad. Proponuje kobiecie, żeby jej zaufała i zwierzyła się, ale ta nie chce dzielić się z nikim swoimi sekretami. Orlando zapewnia Ramira, że Ana Lucía żyje i on jako jedyny może ją do niej doprowadzić. Ramiro obiecuje mu, że rodzina dziewczyny hojnie wynagrodzi jego pomoc.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze