Trzy razy Ana, Odcinek 30

W 30. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Remedios odkrywa przestępstwo Soledad. Ana Leticia popełnia zbrodnię. Emisja 13 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 30

Chana przepowiada Ramirowi, że ktoś z jego przeszłości go szuka i wręczy mu broń. Nie powinien jej brać, ponieważ jeśli po nią sięgnie, znajdzie się w poważnych problemach. Złodzieje włamują się do domu Remedios i wykradają pieniądze Soledad oraz bransoletkę Any Lucíi. Chana zapewnia Ramira, że Ana Lucía nie umarła. Santiago i Ana Leticia wsiadają na pokład tego samego samolotu. W trakcie lotu Santiago zasypia. W jego śnie pojawiają się szczęśliwe chwile spędzone z Aną Leticią. Złodzieje oddają skradziony łup Evaristowi. Mężczyzna przypomina sobie o groźbie Alfreda, który odkrył jego zamiary i zabronił mu krzywdzić Marcela. Remedios znajduje starą gazetę z artykułem opisującym wypadek, w którym zginęli rodzice Any Lucíi. Domyśla się, że Soledad rozdzieliła Anę Lucíę z rodziną. Ana Leticia przychodzi na teren budowy, gdzie przebywa Jennifer i spycha ją z wysokiego piętra.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Carmen
  3 lutego 2017 o 22:59  - Odpowiedz

  No i nareszcie scena w ktorej Ana Leticia pokaże prawdziwe oblicze szalonej psychopatki i morderczyni zakochanej w swoim Wujku. Angie kocham Cie i jesteś the best!!💕💗💗

 2. tere
  4 lutego 2017 o 10:18  - Odpowiedz

  Prawdziwe oblicze Any Leticii właśnie się ukaże, czekam na ten odcinek 🙂 Pozdrawiam oglądających 🙂

 3. ola
  6 lutego 2017 o 17:41  - Odpowiedz

  novelo czy dacie dalsze odcinki z góry dziękuje