Trzy razy Ana, Odcinek 32

W 32. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Santiago i Ana Leticia przypadkiem zjawiają się w swoim byłym domu. Emisja 15 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 32

Santiago szuka w Internecie odpowiedzi na nurtujące go pytania o jego przeszłość. Natrafia również na artykuły dotyczące wypadku trojaczek, Any Laury, Any Lucíi i Any Leticii. Ramiro i Iñaki liczą na zdobycie zdjęć Any Lucíi, które ułatwią im poszukiwania zaginionej siostry. Ten pierwszy prosi o pomoc Orlanda. Remedios przegląda zawartość starannie skrywanego pudełka Soledad i odkrywa, że Ana Lucía nie jest jej córką. Soledad denerwuje się, gdy nie może znaleźć owego pudełka, albowiem trzyma w nim materiały na temat prawdziwej rodziny Any Lucíi.

Mariano z wielkim smutkiem dzieli się z Ernestiną i Leonor wiadomością o śmierci Jennifer. Ana Leticia udaje współczucie i oferuje wujowi bezwarunkowe wsparcie. Ana Laura i Ernestina również próbują podnieść go na duchu. Adriana ukrywa swoje prawdziwe uczucia do Mariana, skazując samą siebie na cierpienie w samotności. Santiago dzwoni do Any Lucíi z prośbą o przebaczenie i odkłada słuchawkę. Dziewczyna rozpacza, gdyż uświadamia sobie, że utraciła go bezpowrotnie.

Santiago dociera do domu w Costa Paraíso, w którym mieszkał z Aną Leticią. Ogląda zdjęcia, wącha flakoniki z perfumami i przypomina sobie o żonie. Czuje się rozdarty na pół. Nie wie, czy kocha naprawdę Anę Lucíę czy Anę Leticię. Valentín dowiaduje się od Valerii, że Ana Laura towarzyszy Marianowi podczas czuwania przy zmarłej Jennifer. Valeria zwraca uwagę na jego zaskakujący komentarz o tym jako życie za wszystko wystawiało rachunek. Ana Leticia także przyjeżdża do domu w Costa Paraíso. Santiago ukrywa się przed żoną w szafie i przysłuchuje się jej rozmowie z siostrą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze