Trzy razy Ana, Odcinek 33

W 33. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia podejrzewa, że Marcelo wrócił do Costa Paraíso. Emisja 16 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 33

Ana Leticia przyznaje się przed siostrą, że śmierć Jennifer wywołała w niej rozbieżne uczucia. Santiago przygląda się Anie Leticii z ukrycia i dostrzega na jej ramieniu tatuaż, taki sam jaki nosi na swoim ciele, i przypomina sobie o ich podróży poślubnej oraz złożonej obietnicy wiecznej miłości. Mariano rozpacza z powodu śmierci narzeczonej. Żałuje, że nie sformalizował wcześniej swojego związku z Jennifer.

Cristian prosi Evarista, żeby zbadał śmierć Jennifer. Santiago zabiera zdjęcie żony i zostawia dla niej własny szkic. Ramiro oznajmia Valentínowi, że kocha Anę Laurę i będzie walczył o jej odzyskanie. Ostrzega rywala, żeby nie ważył się wyrządzać jej krzywdy. By mu dokuczyć, Valentín mu opowiada o tym, jak się kochali.

Aníbal gniewa się na Anę Lucíę, gdy ta nie skupia się podczas próbuje. Usiłuje przywołać ją do porządku, ale dziewczyna odpowiada buntem i zgłasza swoją rezygnację. Jej główna rola wędruje do rąk Maribel. Soledad opowiada Remedios o wszystkim przez co przeszła z Aną Lucíą. Pewna siebie oświadcza, że nigdy nie odda jej rodzinie. Po powrocie do domu Ana Leticia znajduje rysunek Santiaga i zauważa zniknięcie zdjęcia. Wpada w przerażenie na myśl o tym, że Marcelo był w jej domu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze