Trzy razy Ana, Odcinek 34

W 34. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Evaristo posądza Anę Leticię o zabicie Jennifer i mówi jej o świadku zbrodni. Emisja 17 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 34

Evaristo składa Anie Leticii wizytę, żeby powiedzieć jej, że świadek widział, jak Jennifer kłóciła się z jakąś kobietą tuż przed śmiercią. Ana Leticia jest zaniepokojona nowiną, lecz próbuje to ukryć i prosi mężczyznę, żeby nie roztrząsał sprawy. Tadeo pociesza Anę Lucíę. Motywuje ją, żeby kontynuowała przygotowania i została protagonistką sztuki wystawianej przez Aníbala. Ana Lucía wygrywa przesłuchanie i zabiera Maribel główną rolę sprzed nosa.

Soledad wyjaśnia Remedios, że Santiago był mężem jednej z sióstr Any Lucíi. Dodaje, że jej córce pękłoby serce, gdyby dowiedziała się, że zakochała się w swoim szwagrze. Remedios obiecuje dochować sekretu, choć to przekreślałoby szansę Any Lucíi na poznanie prawdziwej rodziny. Ana Leticia namawia Mariana na powrót do stolicy. Obawia się bowiem przypadkowego spotkania z Marcelem.

Ramiro proponuje Iñakowi, żeby zamówił mszę za duszę Jennifer w dowodzie wsparcia dla Mariana. Valentín rozpamiętuje Ginę oraz to, ile trudu włożył w zapewnienie jej poziomu życia, jakiego pragnęła. Ana Leticia wręcza Evaristowi na cmentarzu czek i zleca ponowne zabicie Marcela. Jest przekonana, że były mąż pragnie odegrać się na niej za to, ze już raz próbowała go zabić. Evaristo zdumiewa ją wiadomością, że wie o jej obecności na terenie budowy. Przypisuje jej zabicie Jennifer oraz dodaje, że świadkiem jej kłótni i popełnionej zbrodni jest jej mąż! Wkrótce także Santiago pojawia się na cmentarzu, by zagrozić Evaristowi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze