Trzy razy Ana, Odcinek 35

W 35. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro uprzedza Leonor o grożącym Anie Laurze niebezpieczeństwie. Emisja 20 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 35

Evaristo proponuje Santiagowi, żeby porozmawiali bez użycia broni i wyjaśnili wszelkie wątpliwości. Ponieważ ten wciąż ma mętlik w głowie, zgadza się wysłuchać Evarista. Ten przebiegle wmawia mu, że w przeszłości łączyła ich przyjaźń, a raz nawet ocalił mu życie. Uświadamia go, że przed rzekomym wypadkiem zdołał dociec prawdy na temat Any Lucíi i zamierzał ją rozdzielić z Soledad, ignorując cierpienie, na jakie skazałby przybraną matkę. Soledad nie jest bynajmniej potworem, za jakiego ją uważał i wychowała Anę Lucíę w miłości, wpoiła jej wartości i dała szczęście. Ośmiela się również przekonać go, że Ana Leticia wciąż rozpacza po jego śmierci.

Ramiro zakrada się do pokoju Valentína i zdumiewa go widok kolażu zdjęć Any Laury, Ernestiny i Mariana. Valentín przypomina sobie dzień w którym Gina przyszła do niego i błagała, żeby ją ukrył, bo Mariano ją zdemaskował. Orlando wręcza Ramirowi bransoletkę Any Lucíi jako dowód tego, że dziewczyna żyje. Ten przekazuje ją Anie Laurze, rozbudzając tym samym nadzieję na odnalezienie siostry. Ana Leticia wprowadza się do Mariana. Leonor bardzo zależy na wejściu do domu Valentína, żeby zobaczyć na własne oczy kolaże, o których mówił jej Ramiro, ale Valentín nalega, żeby zjedli śniadanie na mieście.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze