Trzy razy Ana, Odcinek 36

W 36. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Mariano żegna swoją narzeczoną. Ramiro spotyka Santiaga. Emisja 21 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 36

Leonor udaje się zmusić Valentína, żeby zaprosił ją do swojego domu. Kobieta zdumiewa się, gdy nie znajduje w nim kolaży, o których wspominał jej Ramiro. Soledad szuka pracy w butiku Viridiany. Virdiana zadaje jej robótkę, żeby sprawdzić umiejętności hafciarskie kobiety, po czym odchodzi na bok, żeby złożyć kondolencje Marianowi. Ana Lucía ma tremę przed premierowym występem. Jej zdenerwowanie potęguje myśl, że występuje w tajemnicy przed matką. Ana Leticia próbuje przejąć rolę pani domu w posiadłości Mariana.

Odbywa się pogrzeb Jennifer. Obecny na mszy Ramiro ignoruje Anę Leticię. Mariano uprzedza Valentína, że ma się trzymać z dala od jego bratanicy. Leonor wspomina Ramirowi, że nie znalazła niczego podejrzanego w mieszkaniu Valentína. Ten jednak nie daje za wygraną i zobowiązuje się odkryć ciemną stronę niepełnosprawnego chłopaka.

Orlando i Evaristo przyjmują pieniądze od Ramira, a w zamian wręczają mu kopertę ze zdjęciem Any Lucíi. Soledad wraca do butiku Viridiany z gotowym haftem, ale nie zastaje szefowej. Mimo wszystko, zostawia wykonaną robótkę. Po jej zobaczeniu Viridiana podejmuje decyzję o zatrudnieniu kobiety. Anie Leticii śnią się koszmary. Dręczą ją wizje wypadku, w którym zginęli jej rodzice, oraz zabójstwa Marcela. Mariano pomaga jej się uspokoić. Ramiro spotyka Santiaga, gdy ten przychodzi do Iñakiego.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ola
  7 lutego 2017 o 18:51  - Odpowiedz

  ten odcinek będzie ciekawy że ramiro spotka santiaga

  • Carmen
   10 lutego 2017 o 15:35  - Odpowiedz

   Tak. Oni zostaną nastawieni przeciwko sobie przez Evarista i będą się chcieli ppzabijać…

 2. stworeek
  21 lutego 2017 o 05:49  - Odpowiedz

  Ależ ten Evaristo miesza 😂 telka zaczyna się rozkręcać. Fajnie bo juz myślałam że będzie ciągnąć się w nieskończoność 😉

  • stworeek
   21 lutego 2017 o 05:51  - Odpowiedz

   Ktoś wie może w którym odcinku siostry sie spotkają? Domyślam się że pewnie pod koniec telki ale dokładniej? Ktoś wie ?

 3. Ola
  21 lutego 2017 o 17:17  - Odpowiedz

  Fajny będzie ten odcinek co nie