Trzy razy Ana, Odcinek 38

W 38. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Orlando zgadza się kryć Soledad. Iñaki i Ana Leticia całują się. Emisja 23 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Trzy razy Ana, Odcinek 38

Mariano zachęca Anę Laurę do wyjazdu na studia do Wenecji. Dziewczyna odbiera jego propozycję jako próbę odsunięcia jej od Valentína. Rozpłakuje się i wypomina wujowi, że uważa ją za nietrakcyjną dla mężczyzn przez jej niepełnosprawność. Na koniec oświadcza, że Valentín jest dobrym człowiekiem i naprawdę ją kocha. Santiago przyznaje się Ramirowi, że odkrył swoją tożsamość dzięki Jennifer. Kiedy znalazł ją leżącą na ziemi i konającą po nieszczęśliwym upadku, wziął ją w ramiona, ona nazwała go Marcelem Salvatierrą.

Orlando nachodzi Soledad, żeby wypomnieć jej, że przez cały czas oszukiwała Anę Lucíę, która wcale nie jest jej córką. Nazywa kobietę przestępczynią oraz posądza o zlecenie ataku, którego padł ofiarą. Ramiro zapewnia Santiaga, że nie ma żadnego związku ze śmiercią Jennifer i bynajmniej nie korzysta z usług płatnych zabójców. Wyjaśnia, że nosi ze sobą broń dla własnego bezpieczeństwa, ponieważ on – Marcelo – sfingował swoją śmierć, by uniknąć odpowiedzialności za śmierć Giny. Santiago zakazuje Ramirowi szukać Any Lucíi oraz uprzedza, że nie pozwoli jej skrzywdzić, ponieważ ją kocha. Orlando proponuje Anie Lucíi, żeby odnowili swoją przyjaźń. Iñaki i Ana Leticia całują się.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. tere
    9 lutego 2017 o 12:41  - Odpowiedz

    wow jaka akcja, będzie się działo, po przeczytaniu streszczeń już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków ! 🙂