Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki pragnie zdobyć Anę Leticię i namawia Santiaga, by ją rzucił. Emisja 24 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 39

Ana Leticia zgrywa niedostępną przed Iñakim. Chełpi się, że jest jak trofeum, na które on może jedynie popatrzeć. Radzi mu, żeby zadowolił się pocałunkiem, bo za chwilę każde z nich pomaszeruje w swoją stronę. Iñaki nie daje za wygraną. Deklaruje, że zawsze osiąga postawiony cel i pewnego dnia rozkocha ją w sobie. Ana Leticia uprzedza go, że nie będzie łatwym kąskiem.

Orlando łudzi się, że ma szansę zdobyć Anę Lucíę, po tym jak Santiago zostawił ją dla żony. Maribel nie jest zadowolona z takieo obrotu sprawy. Nie rozumie, co takiego Orlando widzi w Anie Lucíi, skoro ta nie miała skrupułów, by zostać kochanką żonatego mężczyzny. Jednak ten broni dobrego imienia swej platonicznej miłości. Ana Laura wspomina Valentínowi o swojej rozmowie z wujem. Wciąż bowiem boli ją, że Marcelo nie wierzy, że jakiś mężczyzna się w niej zakocha. Valentín powstrzymuje się przed powiedzeniem tego, co naprawdę o tym myśli. Zamiast tego pociesza dziewczynę i tłumaczy, że Mariano chciał w ten sposób oszczędzić jej cierpienia.

Iñaki wpada w osłupienie na widok Any Lucíi. Jednak Santiagiem mówi, że to niebywała uroda dziewczyny zrobiła na nim takie wrażenie. Ramiro prosi Santiaga, żeby zdradził mu chociaż, gdzie mieszka Ana Lucía, by mógł upewnić się, że wszystko z nią w porządku. Santiago obiecuje, że zabierze go do niej, ale jeszcze nie teraz. Ana Leticia mówi Danielowi, że Marcelo żyje i jest żądny zemsty. Santiago wyjawia Iñakiemu, że kocha jednocześnie Anę Leticię i Anę Lucíę, jednak musi z nich zrezygnować. Iñaki chytrze proponuje mu, żeby zapomniał o przeszłości i związał się z Aną Lucíą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ola
  10 lutego 2017 o 10:26  - Odpowiedz

  novelo przepraszam ale powinno być z mariano nie marcelo

 2. Ania
  10 lutego 2017 o 17:22  - Odpowiedz

  Nudna ta telka

 3. ala
  17 lutego 2017 o 21:47  - Odpowiedz

  fajna telka.. chociaż visa przesadziła z z zepeda grającym studenta i rullim który też już jest po 40 a po napisie na nagrobku Santiago wynikało ze ma 27 lat ….