Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia upokarza Iñakiego. Orlando zaczepia Santiaga. Emisja 27 lutego 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 40

Ana Lucía intensywnie przygotowuje się przed występem. Santiago nie chce przepuścić okazji zobaczenia ukochanej. Także rodzina Álvarez del Castillo planuje zasiąść na widowni. Ramiro, Santiago i Iñaki zmawiają się, żeby nie dopuścić do spotkania Any Lucíi z Aną Laurą. Ana Lucía zakłada maskę, dzięki czemu nie zostaje rozpoznana. Żeby uniknąć wspólnego wyjścia z rodziną, Ana Leticia umawia się na kolację z Iñakim. Zamawiają szampana, którym nikczemna kobieta oblewa swojego towarzysza, by publicznie go upokorzyć.

Ramiro zaczepia Anę Laurę, żeby wyznać jej miłość oraz ostrzec przed Valentínem, którego podejrzewa o nieczyste intencje. Ana Laura oświadcza Ramirowi, że choćby bardzo się starał, ich związek należy już do przeszłości. Iñaki pyta Anę Leticię, czy kochała męża. Ona przyznaje, że tak. Podczas występu dochodzi do spotkania Santiaga z Orlandem. Ten drugi nie przepuszcza okazji, by wytknąć rywalowi, że ugania się za Aną Lucíą, choć jest żonaty.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze