Odcinek 42

W 42. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ernestina spotyka Santiaga. Remedios szantażuje Soledad. Emisja 1 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 42

Ana Lucía buntuje się matce. Jest zmęczona jej tajemnicami i pragnie dowiedzieć się, przed czym lub przed kim próbuje ją ukryć. Oświadcza, że sprawiła jej wielki zawód, albowiem zamiast dzielić z nią radość z powodu odniesionego sukcesu, obkupionego ciężką pracą, wystawiła ją na pośmiewisko, czego nigdy jej nie wybaczy. Doña Ernestina doznaje szoku na widok Santiaga i traci przytomność.

Ana Lucía nie pojmuje, dlaczego matka sprzeciwia się jej karierze. Nie zgadza się zrezygnować ze swoich marzeń. Soledad mówi jej jedynie, że pragnie, by wiodła spokojne, skromne życie. Santiago wspomina Ramirowi o przypadkowym spotkaniu z doñą Ernestiną. Domyśla się, że kobieta go rozpoznała i poinformowała Anę Leticię o jego powrocie. Ramiro postnawia złożyć wizytę kobiecie, żeby zbadać sprawę. Remedios składa Anie Lucíi gratulacje z powodu występu. Namawia ją, żeby nie rezygnowała z pasji, nawet mimo sprzeciwu matki. Ana Lucía prosi ją o informacje na temat Santiaga. Obawia się bowiem, że jej ukochany nie wrócił do pensjonatu, ponieważ zszedł się z żoną. Ale Remedios nie może jej niczego powiedzieć, gdyż sama nie ma żadnych wieści od syna.

Ana Leticia nakrywa Anę Laurę ściskającą Ramira i wpada w złość. Zwraca się z pretensjami do wuja. Ten wyjaśnia jej jedynie, że zawarł umowę z Ramirem, lecz nie zdradza niczego więcej. Remedios usiłuje zmusić Soledad do współpracy. Przypomina, że obiecała dotrzymać jej sekretu i dotrzyma danego słowa, ale w zamian nakazuje kobiecie przyzwolić córce na rozwijanie talentu. Wypomina jej, że postępuje egoistycznie oraz ostrzega, że jeśli odmówi, zwróci się o pomoc do rodziny Álvarez del Castillo, która z pewnością jej nie odmówi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. tere
  19 lutego 2017 o 22:32  - Odpowiedz

  Wie ktoś w którym odcinku Ana Lucia i Santiago będą znowu razem??;) pozdrawiam

 2. ola
  22 lutego 2017 o 22:36  - Odpowiedz

  przepraszam kiedy będą dalsze streszczenia z góry dziękuje

 3. Agata
  24 lutego 2017 o 14:38  - Odpowiedz

  Halo ktos wie

 4. Ewa 25
  1 marca 2017 o 11:34  - Odpowiedz

  jeśli chodzi w którym odc Ana Lucia i Santiago będą razem to będą odcinki końcowe niestety