Odcinek 43

W 43. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Santiago wyjawia Anie Lucíi, że poznał kobietę ze swoich snów. Emisja 2 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 43

Iñaki wyznaje Anie Leticii swoje uczucia oraz zapowiada, że zrobi wszystko, by zapomniała o mężu i pokochała jego. Jednakże ona studzi jego zapał. Deklaruje, że nigdy nie odwzajemni jego miłości. Ana Lucía odwiedza Iñakiego. Ten zaciąga ją do mieszkania Ramira, żeby nie zobaczyła własnej siostry. Ramiro jest zdumiony niespodziewanym spotkaniem z Aną Lucíą.

Doña Ernestina wyjawia Leonor, że zemdlała, ponieważ zobaczyła Marcela Salvaterrę. Jest przekonana, że mąż jej wnuczki żyje, ale nie rozumie, dlaczego się ukrywa. Ana Leticia domyśla się, że Iñaki wyprosił z mieszkania inną kobietę, żeby ona jej nie zobaczyła. Nie przekonuje ją tłumaczenie, że rzekoma inna kobieta pomyliła mieszkania, a on usłużnie wskazał jej właściwe drzwi. Myśli, że chodzi o Anę Laurę oraz że zaprowadził ją do mieszkającego nad nim Ramira. By przekonać się o słuszności swoich podejrzeń, postanawia złożyć im wizytę.

Ana Lucía błaga Santiaga, żeby powiedział jej czy wrócił do żony oraz wyjawił powód swojego zniknięcia, ale on milczy jak zaklęty i prosi jedynie, żeby na niego nie naciskała. Niespodziewanie w mieszkaniu Ramira pojawia się Ana Laura. Iñaki zaprasza ją do siebie, żeby uniknąć spotkania trzech sióstr. Ana Leticia próbuje uwieść Ramira. Santiago mówi Anie Lucíi, że widział swoją żonę i rozpoznał w niej kobietę ze swoich snów.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Marta
    1 marca 2017 o 10:20  - Odpowiedz

    Wczoraj znalazłam bardzo fajną telkę, Vino El Amor i oglądałam jak głupia do 3 rano 🙂 Niestety, ta telenowela jest świeżutka, zastąpiła 3 razy Ana, więc pewnie szybko się u nas nie pokaże.

  2. ola
    2 marca 2017 o 17:20  - Odpowiedz

    dobry odcinek dzisiaj śmie się z tego co Inaki zrobił z aną lucią żeby ana letycia ją nie zobaczyła i ramiro będzie w szoku na widok any luci ale jaja w tym odcinku ta telenowela jest super