Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Orlando skrada pocałunek Anie Lucíi. Maribel jest zazdrosna. Emisja 3 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 44

Ana Lucía stawia Santiagowi ultimatum: albo wróci do żony, albo rozwiedzie się z nią i dadzą sobie drugą szansę, albowiem nie zamierza się nim dzielić. Ramiro nie ulega zalotom Any Leticii i pewny siebie oświadcza, że to Ana Laura jest kobietą którą kocha. Ana Laura namawia Ramira, żeby przekazał jej babci bransoletkę Any Lucíi, a odzyska jej zaufanie. On się nie zgadza. Uważa, że to niewłaściwy moment i zobowiązuje się do sprowadzenia jej zaginionej siostry, lecz w odpowiednim czasie.

Iñaki domyśla się, że Ana Leticia jest zazdrosna o relację Any Laury z Ramirem. Orlando prosi Anę Lucíę, żeby dała mu szansę na pokazanie, jak bardzo ją kocha. Skrada jej pocałunek. Ona go odtrąca i sugeruję, żeby odsunął się od niej, jeśli liczy na coś więcej niż przyjaźń. Maribel policzkuje Anę Lucíę. Mylnie wnioskuje, że przyjaciółka próbuje jej odebrać Orlanda i uważa się za lepszą. Zmęczona jej przykrymi komentarzami i pochopnie wysuniętymi oskarżeniami Ana Lucía zwraca się do niej z pretensjami. Iñaki podpowiada Marcelowi, żeby zabrał Anę Lucíę i wyjechał gdzieś daleko.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze