Odcinek 45

W 45. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro knuje intrygę przeciwko Anie Leticii. Emisja 6 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 45

Ana Lucía tłumaczy Maribel, że Orlando zaskoczył ją pocałunkiem, ale odtrąciła go i natychmiast uświadomiła, że mogą być co najwyżej przyjaciółmi. Valentín zgrywa ofiarę przed Ernestiną. Wmawia kobiecie, że Ramiro go pobił oraz zagroził, żeby nie próbował odbierać mu fortuny Any Laury, o którą od tak dawna zabiega.

Ramiro zobowiązuje się przed Aną Laurą do obnażenia kłamstw jej siostry – zamierza poprosić Anę Leticię, żeby została jego narzeczoną, aby przekonać się, jak ta z manipuluje wszystkimi, żeby go zaakceptowali. Ana Laura zgadza się uczestniczyć w jego planie, ponieważ wierzy, że jej siostra jest uczciwa. Anie Leticii nie popiera decyzji Mariana o udzieleniu pomocy Viridianie. On wyjaśnia, że robi to, ponieważ kobieta wycofała swoje oskarżenia oraz prosi bratanicę, żeby nie wtrącała się do jego spraw. Ponadto, nakazuje jej przeprowadzić się z powrotem do rodzinnej rezydencji, ponieważ pragnie wrócić do dawnej rutyny. Tym razem nie ulega namowom siostrzenicy, próbującej wyżebrać jeszcze kilka dni.

Ramiro zdradza Santiagowi, że Ana Leticia byłemu niewierna. Opowiada mu o planie, którym zamierza obnażyć kłamstwa jego żony. Santiago uznaje, że Ramirowi faktycznie zależy jedynie na fortunie rodziny Álvarez del Castillo i jest mu obojętne, którą z sióstr pojmie za żonę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. tere
  24 lutego 2017 o 18:06  - Odpowiedz

  Nie mogę się doczekać kiedy intrygi Any Leticii wyjdą na jaw, momentami jest irytująca.. pozdrawiam 🙂

  • Carmen
   24 lutego 2017 o 20:24  - Odpowiedz

   Masz rację, ale jest w tym świetna. I te jej minki. Najlepsze będzie jak przebierze sie za Anę Laurę albo będzie uwodzić Ramira. Samo zło 😂😉