Odcinek 46

W 46. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Remedios dzieli się z Santiagiem swoim odkryciem. Emisja 7 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 46

Santiago ubiera się i czesze jak wtedy, gdy był Marcelem. Przypomina sobie, że planował rozwieść się z Aną Leticią. Mariano mówi Samuelowi, że wyprosił Anę Leticię ze swojego mieszkania, gdyż potrzebuje samotności. Doña Remedios jest zaskoczona przemianą Santiaga. On tłumaczy się, dlaczego wcześniej jej nie odwiedził oraz wspomina o Alfredzie, jej mężu, który dla niego pracował. Przyznaje, że odzyskane strzępy pamięci zamiast pomagać, jeszcze bardziej mieszają mu w głowie.

Doña Remedios wyjawia Santiagowi, że odkryła sekret Soledad. Uświadamia go, że kobieta od początku wiedziała, że jest mężem Any Leticii, dlatego próbowała trzymać przybraną córkę z dala od niego. Uprzedza, że jeśli nic nie zrobi, Soledad znów zabierze Anę Lucíę gdzieś daleko stąd. Ramiro wmawia Anie Leticii, że bardzo mu się podoba i chciałby ją zdobyć, ale teraz ma związane ręce, ponieważ nastawiła całą swoją rodzinę przeciwko niemu. Ana Leticia wyznaje, że darzy go miłością „niemożliwą” i proponuje, że przekona rodzinę, by zmieniła o nim zdanie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze