Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Mariano i Viridiana wpadają sobie w oko. Emisja 8 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 47

Ramiro proponuje Anie Leticii, żeby zostali parą i rozgłosili to wszem wobec. Ona zobowiązuje się zastanowić i udaje przejętą reakcją Any Laury. Sugeruje, żeby zaczęli się spotykać po kryjomu, ale on odmawia. Na prośbę Aníbala Nerina stara się przekonać Anę Lucíę, żeby nie odchodziła ze grupy tanecznej. Przy okazji opowiada jej o swoim zmarłym mężu, którego długa i kosztowna choroba wpędziła ją w biedę, oraz o dzieciach, które ograbiły ją z reszty dobytku. Ana Lucía zwierza się jej, że postanowiła zrezygnować z marzeń, żeby odsunąć się od mężczyzny, którego darzy zakazaną miłością, i nic nie sprawi, że zmieni zdanie.

Orlando także próbuje nakłonić Anę Lucíę do pozostania w grupie. Ponieważ i jego spotyka odmowa, postanawia podzielić jej los i wyjechać razem z nią i jej matką. Doña Remedios prosi Anę Lucíę, żeby porozmawiała z Santiagiem przed wyjazdem. Ana Leticia zapowiada Anie Laurze, że zapragnęła pójść jej śladem i wkrótce sprawi jej niespodziankę. Ana Laura ma wątpliwości, czy powinna brnąć dalej w intrygę Ramira. Ana Leticia wścieka się, gdy zauważa, że Mariano i Virdiana mają się ku sobie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze