Odcinek 51

W 51. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Santiago wypytuje Ramira o kochanka Any Leticii. Emisja 14 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 51

Doña Ernestina przypomina sobie, z jakim bólem Facundo przyjął wiadomość o śmierci jego syna. Oznajmia Leonor, że musi się z nim skontaktować, żeby poinformować go, że Marcelo żyje. Remedios mówi Anie Lucíi, że Santiago na powrót zamieszka z nią w pensjonacie. Prosi dziewczynę, by była dla niego wyrozumiała, gdyż przechodzi przez trudny okres. Ana Leticia chełpi się przed Leonor swoim związkiem z Ramirem. Każe jej obiecać, że nie wspomni o tym ani słowem Anie Laurze. Widząc zaniepokojenie na twarzy kobiety, przypomina jej, że Ana Laura spotyka się z Valentínem i tworzą piękną parę.

Ana Laura wyznaje wujowi, że kocha Ramira i nigdy nie obdarzy miłością innego mężczyzny. Wspomina mu również o pułapce zastawionej przez niego na Anę Leticię. Mariano zapewnia bratanicę, że Ramiro odwzajemnia jej uczucia i jest gotowy o nią walczyć. Leonor doznaje szoku na widok Marcela. Ramiro tłumaczy jej, że Marcelo stracił pamięć, ale stopniowo ją odzyskuje. Zdradza również, że wkrótce powróci, by stawić czoła przeszłości, ale do tego czasu nikt nie może wiedzieć, że żyje. Ponadto, wtajemnicza kobietę w swój plan zdemaskowania Any Leticii oraz deklaruje miłość do Any Laury.

Daniel denerwuje się na wieść, że Marcelo żyje. Przypomina sobie, że mąż Any Leticii wiedział o ich romansie i groził mu. Chce uciec z kraju. Ana Leticia nazywa go tchórzem. Santiago (Marcelo) wypytuje Ramira o kochanka Any Leticii. Ten mówi mu jedynie, że jego żona przyznała się do niewierności, ale nie zdradziła imienia swojego kochanka.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze