Odcinek 52

W 52. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro rozmawia z Soledad. Iñaki zwierza się z uczuć do Any Leticii. Emisja 15 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 52

Leonor usiłuje przekonać Anę Leticię do odstąpienia od zamiaru ogłoszenia swojego związku z Ramirem ze względu na Anę Laurę. Zarzuca jej, że swoimi kłamstwami przyczyniła się do zerwania umacniających się od dziecięcych lat więzi siostry z ukochanym mężczyzną. Jednak Ana Laura ignoruje błagania kobiety i nakazuje jej trzymać się z boku. Doña Remedios z radością oznajmia pensjonariuszom powrót Santiaga. Przedstawia im jego przyjaciela, Ramira. Soledad i Orlando przyglądają się wszystkiemu z przerażeniem. Ramiro zwraca się do Soledad z prośbą o rozmowę na temat Sofíi, jej prawdziwej córki. Przy okazji zamierza ją nakłonić, by pozwoliła Anie Lucíi odejść.

Tadeo namawia Iñakiego do spędzania więcej czasu z rodziną, ale on deklaruje, że ma inne priorytety. Obwinia ojca o odejście matki, choć ten przypomina, że jego matka porzuciła ich dla innego mężczyzny. Ramiro uprzedza Santiaga, by uważał na Orlanda, gdyż jako pierwszy wyjawił mu, że Ana Lucía żyje i zażądał pieniędzy w zamian za jej fotografię, której w istocie nigdy mu nie dał. Viridiana wzrusza się, gdy słyszy Mariana opowiadającego czule o Anie Laurze. Wyznaje, że choć bardzo się starała, nigdy nie udało jej się skruszyć serca ojca, ani sprawić, by spojrzał na nią tak jak on patrzy na swoją bratanicę. Iñaki wyznaje Ramirowi, że zakochał się w Anie Leticii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. anna
    1 marca 2017 o 13:08  - Odpowiedz

    kto to ta viridiana?

  2. ola
    1 marca 2017 o 17:35  - Odpowiedz

    vidiana to ta co ma butik z ciuchami