Odcinek 53

W 53. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki cieszy się na wieść, że Marcelo rozwiedzie się z Aną Leticią. Emisja 16 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 53

Ramiro udziela przestrogi Iñakiemu przed angażowaniem się w związek z Aną Leticią, ponieważ może zrobić mu krzywdę. Iñaki natychmiast domyśla się, że przemawia przez niego własne przykre doświadczenie. Ramiro przyznaje mu rację i dodaje, że popełnił błąd. Doña Ernestina sądzi, że wybrankiem Any Leticii, którego zamierza jej przedstawić, jest Marcelo.

Ramiro uprzedza Iñakiego, że Marcelo zamierza wystąpić o rozwód z Aną Leticią. Iñaki nie kryje radości z faktu, że jego nowa miłość wkrótce będzie wolnego stanu. Ramiro wspomina mu również o tym, że Marcelo przypomniał sobie kilka faktów sprzed wypadku: jego małżeństwo z Aną Leticią sypało się i zażądał od niej rozwodu, ponieważ miała kochanka. Iñaki postanawia dotrzeć do Daniela. Zastaje go z Julietą, która zdumiewa się na jego widok. Leonor kontaktuje się z Facundem, żeby poinformować go, że jego syn żyje. Mężczyzna próbuje wyprzeć się syna, ale Leonor namawia go, żeby się z nim spotkał. Iñaki proponuje Danielowi rozmowę w cztery oczy. Nakazuje mu przyjść do byłego mieszkania Marcela i jego byłej kochanki Any Leticii.

Samuel jest zaskoczony powrotem Marcela, jednak nie zgadza się bronić jego interesów w sprawie rozwodowej. Wyjaśnia, że jako przyjaciel rodziny Álvarez del Castillo będzie reprezentował przed sądem Anę Leticię. Ana Leticia bez żadnych skrupułów dokucza siostrze. Wytyka jej, że jest naiwna i daje się zwodzić Valentínowi, który wcale jej nie kocha, lecz wysługuje się nią, żeby zemścić się na Marianie i Ramirze.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. jola
  9 marca 2017 o 10:15  - Odpowiedz

  kto to ta julieta?

  • novela.pl
   9 marca 2017 o 10:37  - Odpowiedz

   Matka Iñakiego i Daniela, o czym będzie można się przekonać w kolejnych odcinkach 🙂