Odcinek 54

W 54. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ramiro jest zdeterminowany, by obnażyć prawdziwe oblicze Any Leticii. Emisja 17 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 54

Marcelo zapewnia Samuela, że zadba o to, by Ana Leticia przegrała sprawę rozwodową. Kiedy adwokat wytyka mu jego podłość, uprzejmie przypomina mu, że w niczym się od siebie nie różnią i przywołuje jego nieczyste zagrywki z przeszłości. Ana Laura pyta Ramira o decyzję Any Leticii. Ten oznajmia, że związał się z jej siostrą, lecz nie na długo, albowiem jeszcze tego wieczora Ana Leticia wyda kolację, by przedstawić go jako swojego partnera. Ana Laura jest rozczarowana zachowaniem siostry. Nie podejrzewała bowiem, że będzie zdolna tak bardzo ją skrzywdzić. Ramiro pociesza ją i wyjaśnia, że zazdrość między rodzeństwem nie jest niczym nadzwyczajnym.

Don Evartisto próbuje wmówić Soledad, że ona i jej córka zawdzięczają mu życie, ponieważ pokrzyżował plany Marcela. Ana Leticia chwali się Iñakiemu, że spotyka się z Ramirem. Iñaki daje jej do zrozumienia, że dokonała złego wyboru, ponieważ powinna była związać się z nim. Przy okazji ostrzega ją, by uważała na niejakiego Santiaga Garcíę. Ana Laura powtarza Ramirowi przestrogę Any Leticii przed Valentínem, który rzekomo wykorzystuje ją do swojej zemsty.

Leonor namawia Anę Leticię, żeby zrezygnowała z wieczornej kolacji, którą nazywa wielkim błędem, ale ona znów się jej nie słucha. Ana Laura i Ramiro wręczają doñii Ernestinie bransoletkę Any Lucíi. Ramiro zobowiązuje się, że odnajdzie jej zaginioną wnuczkę, żeby mogła ją przytulić, oraz wtajemnicza kobietę w swój plan zdemaskowania Any Leticii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze