Odcinek 55

W 55. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia przedstawia rodzinie Ramira jako swojego narzeczonego. Emisja 20 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 55

Doña Ernestina nie popiera planów Ramira z troski o Anę Leticię, ale zgadza się nie wchodzić mu w drogę. Stawia jednak jeden warunek – jeśli nie dowiedzie swoich racji, będzie musiał na zawsze odsunąć się od jej wnuczek. Ramiro przystaje na taki układ. Marcelo wyznaje miłość Anie Lucíi oraz obiecuje, że wkrótce uwolni się od żony i będą mogli być razem. Valentín nakazuje don Evaristowi pomóc mu w zdobyciu jakiejś informacji, która pomoże mu utrzymać w szachu Anę Leticię, zanim stanie się przeszkodą dla jego planów. Starzec zapewnia go, że nie musi się nią przejmować, gdyż Marcelo zajmie jej głowę na jakiś czas.

Ana Leticia próbuje wmówić wujowi, że Viridiana zarzuciła na niego wędkę, a on nie powinien dać się na nią złapać, ponieważ nie jest jeszcze gotowy na nowy związek. Jednak Mariano nie daje się oszukać i zażarcie broni dobrego imienia Viridiany, a przy tym wypomina bratanicy, że coraz częściej sprawia mu zawód. Ana Leticia zmienia taktykę. Udaje skruszoną przed Viridianą i oferuje jej swoją przyjaźń.

Podczas wieczornej kolacji Ana Leticia obwieszcza rodzinie, że ona i Ramiro są parą. Wyjaśnia, że ponosi winę za wcześniejsze incydenty, które zaszkodziły reputacji jej nowego partnera. Marcelo zaskakuje Anę Leticię niespodziewanym telefonem, w którym uświadamia ją o prawdziwych intencjach Any Laury i Ramira. Julieta rozkazuje Iñakiemu zostawić Daniela w spokoju. Namawia go również do porzucenia zamiaru usidlenia Any Leticii, ale on nie chce jej słuchać. Doña Ernestina i Mariano zwracają się z pretensjami do Any Leticii o to, że odbiła siostrze narzeczonego. Rozgniewana kobieta nakazuje wnuczce wyprowadzić się z domu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze