Odcinek 56

W 56. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia policzkuje Anę Laurę. Ramiro zwierza się Valentínowi. Emisja 21 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 56

Marcelo zapewnia Daniela, że nie ma do niego pretensji. Potrzebuje natomiast jego pomocy. Ponieważ potrzebuje dowodu niewierności żony, chłopa mógłby zaświadczyć przed sądem, że sypiał z Aną Leticią. Mariano dogaduje Anie Leticii. Nazywa ją kłamczuchą i potworem oraz deklaruje, że odtąd będzie popierał związek Any Laury z Ramirem.

Ana Leticia zarzuca Ramirowi, że ją oszukał i wykorzystał. Ramiro nie zaprzecza, ale wyjaśnia, że tylko w ten sposób mógł oczyścić swoje imię przed kobietą, którą kocha i jej rodziną. Ana Leticia policzkuje siostrę. Uważa ją za zdrajczynię. Chwilę później okazuję skruchę i błaga, by nikomu nie mówiła, że ją spoliczkowała. Deklaruje, że wcale nie zależało jej na Ramirze i zgodziła się z nim spotykać, aby zdobyć informacje o Marcelu, ponieważ on żyje, a Ramiro wie, gdzie się ukrywa.

Santiago wyjawia Anie Lucíi, że prawdopodobnie zabił kochanka żony gołymi rękami. Ona próbuje go uspokoić. Ramiro przyznaje się Valentínowi, że sypiał z Giną. Valentín uświadamia go, że Marcelo zabił Ginę z zimną krwią.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze