Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Laura prosi Ramira, żeby doprowadził ją do Marcela. Emisja 27 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 60

Iñaki daje Juliecie jasno do zrozumienia, że nie poświęca się z dobroci serca, lecz dla zysku i żąda hojnej rekompensaty za narażenie własnego życia. Ana Laura mówi Ramirowi o pułapce zastawionej na niego przez Anę Leticię, która zgodziła się zostać jego narzeczoną, ponieważ domyślała się, że pomógł Marcelowi sfingować śmierć oraz chciała, by doprowadził ją do jego kryjówki. Ramiro wyprowadza ją z błędu. Przyznaje, że przypadkiem natknął się na Marcela zaledwie kilka dni wcześniej i obiecał mu, że nikomu o tym nie powie, jednak nie miał żadnego związku z jego wcześniejszym zniknięciem. Ana Laura prosi go o przysługę – jeśli naprawdę ją kocha, musi zaprowadzić ją do szwagra.

Facundo oznajmia synowi, że postanowił zamieszkać w pensjonacie doñii Remedios, żeby być bliżej niego. Ich rozmowa szybko schodzi na temat Any Lucíi, którą Facundo zdążył już poznać. Mężczyzna domyśla się, że jest zaginioną siostrą Any Leticii i Any Laury. Marcelo przyznaje mu rację oraz prosi o zachowanie dyskrecji, ponieważ Ana Lucía nie zna swojego prawdziwego pochodzenia. Deklaruje również, że jest w niej zakochany i dla niej zamierza rozwieść się z Aną Leticią.

Ana Laura przekazuje siostrze informacje, jakie zdobyła od Ramira. Wyjawia jej, że ten nie pomagał Ramirowi w sfingowaniu śmierci, ale utrzymuje z nim kontakt i zgodził się zaaranżować spotkanie z nim. Ana Leticia przekonuje Anę Laurę, że powinna ją zastąpić. Facundo oskarża Soledad o popełnienie przestępstwa. Zarzuca kobiecie, że przywłaszczyła sobie cudze dziecko i rozdzieliła je od prawdziwej rodziny. W odwecie Soledad wypomina błędy jego syna, nazywa go zabójcą oraz wyraża ubolewanie nad faktem, że Ana Lucía straciła dla niego głowę. Na swoją obronę mówi jedynie, że zgrzeszyła, ponieważ pokochała Anę Lucíę jak własną córkę, ale nie splamiła sobie rąk krwią. Ana Leticia przebiera się za Anę Laurę i udaje się na spotkanie z Marcelem…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Carmen
    11 marca 2017 o 21:15  - Odpowiedz

    Soledad jest hipokrytką do kwadratu! Nie splamila sobie rąk krwią??nie bezposrednio. Dobrze wie co robi Evaristo dla niej. Zabija i zleca pobicie. Więc jesr współwinna. Odpokutuje to jeszcze.
    Co do Facunda to chyba najwieksze zaskoczenie.