Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Marcelo opowiada Anie Leticii o swoim wypadku i planowanym rozwodzie. Emisja 28 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 61

Leonor odkrywa, że Ana Leticia ucharakteryzowana na Anę Laurę udała się na spotkanie z Marcelem. Nie aprobuje takiego zachowania. Ana Laura wyjaśnia, że jej siostra pragnęła porozmawiać z mężem, dlatego zgodziła się jej pomóc. Marcelo nie domyśla się, że rozmawia z Aną Leticią i szczerze opowiada jej o zaaranżowanym wypadku oraz wciąż grożącym mu niebezpieczeństwie. Wyjaśnia, że próbował skontaktować się z żoną, ale ona nie chciała go widzieć i próbowała potrącić samochodem.

Ana Leticia jest wstrząśnięta opowieścią Marcela, ale próbuje zachować pokerową twarz. Marcelo prosi ją, by przekazała siostrze, że nie jest już tym samym człowiekiem, ani że nie ma do niej żalu i pragnie jedynie rozwodu, żeby związać się z inną kobietą. Ana Leticia rozpłakuje się i chce wiedzieć, kim jest jego nowa miłość, ale Marcelo milczy. Mówi tylko, że zgodził się z nią spotkać na prośbę Ramira i nie rozumie jej reakcji.

Marcelo złości się na ojca, gdy ten wmawia mu, że nie powinien żałować, że pobił kochanka żony, ponieważ zasłużył sobie na to. Facundo zabrania synowi zgłaszania się na policję tylko dlatego, że śniło mu się, że zabił jakiegoś człowieka. Jego zdaniem Daniel powinien umrzeć. Marcelo oświadcza ojcu, że nie jest potworem i nie będzie już taki jak kiedyś. Ana Leticia chwali się Iñakiemu, że jego matka dzwoniła do niej z podziękowaniami za to, że przekonała go do udzielenia pomocy Danielowi. Iñaki wypiera się matki oraz sugueruje Anie Leticii, żeby cieszyła się z powrotu do zdrowia jej chłopaka. Marcelowi śni się, że zabija Daniela. Ana Leticia zleca Evaristowi zabicie Daniela. Lekarz zawiadamia Julię i Iñakiego o śmierci Daniela.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  13 marca 2017 o 16:47  - Odpowiedz

  Spoiler Ktos wie to wkoncu marselo kim byl przed wypadkiem zabojca czy detektywem uczciwym vo juz nie czaje prosilq bym o odpowiedz

  • Carmen
   15 marca 2017 o 12:37  - Odpowiedz

   Byl detektywem. Mial wlasne biuro detektywistyczne. Ane Leticie poznał kiedy przyszla z babcia zlecić mu odszukanie Any Lucii. Nie byl swietoszkiem ale też nie byl calkiem zla postacią. Duży wpływ mial na niego ojciec ktory jak okaże sie na końcu jest szefem mafii i przyczynil sie do ypadku w ktorym zgineli rodzice trojaczek…