Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia planuje odegrać się na mężu. Marcelo ma wypadek. Emisja 29 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 62

Ana Leticia zgrywa ofiarę przed siostrą. Udaje zrozpaczoną, ponieważ Marcelo zażądał od niej rozwodu. Ma do niego pretensje, że po wybudzeniu ze śpiączki, nie wrócił do niej i nie opowiedział jej o swoim wypadku, dlatego postanawia w odwecie nie dać mu rozwodu. Później, w rozmowie z Ramirem, Ana Leticia przyznaje się, że poszła na spotkanie z Marcelem przebrana za Anę Laurę. Szczyci się tym, że oszukała ich oboje oraz poleca Ramirowi, żeby uprzedził Marcela, że dowie się, co przed nią ukrywa i wykorzysta to przeciwko niemu.

Doña Ernestina zasięga rady Evarista w kwestii rozpowszechnienia w sieci zdjęcia wnuczek w celu odnalezienia jednej z nich – tej zaginionej. Mężczyzna odradza jej takie działenie, rzekomo z obawy przed narażeniem jej wnuczki na niebezpieczeństwo, albowiem może być przetrzymywana wbrew własnej woli. Julieta bez zastanowienia oświadcza Iñakiemu, że Daniel był jej jedynym synem i po jego śmierci straciła ochotę do życia. Przyrównuje go do jego ojca, który był dla niej utrapieniem i uprzedza go, że kiedy wyda już wszystkie pieniądze jakie wziął za rozbudzenie w niej nadziei na ratunek dla syna, przypomni sobie, że za niego nikt nie zapłaciłby ani grosza.

Marcelo dowiaduje się o śmierci Daniela i ma wyrzuty sumienia. Zamierza oddać się w ręce policji, ale ojciec zatrzymuje go szantażem – jeśli to zrobi, Ana Lucía pozna prawdę o swojej rodzinie i jego małżeństwie. Marcelo zostaje ranny wskutek zderzenia samochodu z tirem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze