Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia odwiedza Marcela w szpitalu. Emisja 30 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 63

Remedios zwierza się Nerinie. Jest przejęta problemami Santiaga, coraz bardziej zagubionego w zmaganiach z własną przeszłości, i nie tylko nie wie, jak mu pomóc, ale obawia się, że z powodu Facunda straci go na zawsze. Nerina uspokaja kobietę oraz przypomina o silnej więzi łączącej ją z synem. Ana Leticia wybucha płaczem w obecności Mariana, by następnie wmówić mu, że Jennifer pomogła Marcelowi upozorować jego śmierć. Dodaje, że gdy odkryła prawdę, Jennifer zmusiła ją do milczenia, a ona była jej posłuszna, ponieważ nie chciała burzyć jego szczęścia. Mariano czuje się oszukany przez Jennifer. Przysięga Anie Leticii, że odegra się na Marcelu za wyrządzone krzywdy.

Ramiro dowiaduje się od Any Lucíi o śmierci Daniela i wewnętrznych rozterkach Santiaga (Marcela). Obiecuje, że zagwarantuje jej ukochanemu fachową pomoc. Ana Leticia proponuje Iñakiemu, że spełni jego życzenie, jeśli doprowadzi ją do Marcela. Iñaki przystaje na taki układ i żąda w zamian, żeby została jego kochanką. Orlando informuje Evarista o śmierci Daniela. Mężczyzna nakazuje mu siedzieć cicho, jeśli nie chce podzielić jego losu.

Facundo zawiadamia Anę Leticię o wypadku Marcela (Santiaga), żeby mogła go odwiedzić. Ranny mężczyzna wyrzuca żonę z pokoju, ale ona stawia mu się. Ramiro informuje Remedios i Anę Lucíę o wypadku Santiaga. Ana Leticia wymyśla kolejne kłamstwo – wmawia mężowi, że związała się z Danielem, ponieważ chciała wzbudzić jego zazdrość, ale teraz tego żałuje, bo domyśliła się, że mógł zechcieć go zabić. Ramiro jest zaskoczony, gdy Ana Laura informuje go o wizycie Any Leticii u Marcela.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. zlooo
    15 marca 2017 o 12:56  - Odpowiedz

    oj bedzie sie działo hohoh 😀

  2. Anka
    15 marca 2017 o 20:49  - Odpowiedz

    Nuda jeszcze raz nuda z tej telki