Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Facundo spiera się z Ramirem o Marcela i Anę Lucíę. Emisja 31 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 64

Mariano nazywa Marcela tchórzem i uprzedza Facunda, że jego syn odpowie za wszystkie krzywdy, jakie wyrządził Anie Leticii. Doña Ernestina wtrąca się do ich sprzeczki, żeby upomnieć obu za niestosowne zachowanie. Facundo uświadamia kobietę, że ona i Mariano zbyt pochopnie ocenili jego syna, nie poznawszy prawdy, ani nie wysłuchawszy jego wyjaśnień. Iñaki opłaca usługi znajomego, żeby dowiedzieć się, co Ana Leticia robiła podczas pobytu w Costa Paraíso.

Facundo dzieli się z Ramirem swoją opinią na temat Remedios. Jego zdaniem kobieta ma zły wpływ na Marcela (Santiaga) i z egoistycznych pobudek utrudniała mu odzyskanie wspomnień. Ramiro jest odmiennego zdania. Uważa Remedios za troskliwą kobietę, która pokochała Marcela jak syna. Nie zgadza się również z jego krytyką wobec Any Lucíi, dla której Marcelo jest gotowy przekreślić swoje małżeństwo z Aną Leticią. Facundo ostrzega Ramira, że jeśli nie pomoże mu przekonać Marcela o tym, że popełnia błąd, zacznie traktować go jak wroga. Ponadto zapowiada, że nie dopuści nikogo z pensjonatu, a zwłaszcza Remedios, do pokoju syna.

Tadeo jest zaskoczony widokiem luksusów, w jakich opływa jego syn. Iñaki mówi ojcu, że sprzedał swój organ swojej rodzicielce, żeby uratować przyrodniego brata. Wspomina również o przykrych słowach, jakie ta wykrzyczała mu prosto w twarz, gdy Daniel zmarł po przeszczepie. Ramiro uspokaja Anę Lucíę i zapewnia, że Marcelo wkrótce dojdzie do siebie. Uprzedza ją, by nie odwiedzała go w szpitalu, bo czuwa przy nim jego żona. Ana Lucía wypłakuje się w rękaw Remedios, której powtarza nowiny przekazane przez Ramira. Ana Leticia prosi Marcela o szansę na udowodnienie, że wciąż go kocha i mogą uratować swoje małżeństwo.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze