Odcinek 66

W 66. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía zwraca się z pretensjami do Soledad. Emisja 4 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 66

Santiago przyznaje się Ramirowi do zabicia Daniela i porzucenia jego ciała. Ramiro mu nie wierzy i uważa za niezdolnego do popełnienia takiego okrucieństwa. Planuje dociec prawdy zarówno na temat śmierci Giny jak i Daniela, aby udowodnić przyjacielowi, że nie jest potworem, za którego się uważa. Valentín opowiada Anie Laurze o tym, jak pękło jego serce, gdy Gina rzuciła go, żeby poślubić Ramira. Ana Laura powołuje się na słowa Ramira, który wyznał jej, że kiedy związał się z Giną, nie była z żadnym innym mężczyzną. Sugeruje, żeby rozważył możliwość, że Gina go oszukiwała.

Ana Lucía buntuje się Soledad. Oświadcza, że wolałaby wysłuchać ubliżeń ze strony żony Santiaga i całej jego rodziny, niż zostać skrzywdzoną przez własną matką. Ma wielki żal do niej, że wciąż ją zbywa tą samą śpiewką jakoby robiła wszystko dla jej dobra oraz że przekreśliła jej marzenie o byciu zawodową akrobatką. Dodaje jednak, że nie zrezygnuje z miłości do ukochanego mężczyzny.

Iñaki oznajmia Anie Leticii, że jest w posiadaniu dowodów na to, że spotkała się z Jennifer tuż przed jej tragicznym upadkiem na placu budowy i, co więcej, jest pewny, że zepchnęła ją z wysokości. Ana Leticia podważa jego hipotezę, po czym odpłaca mu tą samą monetą – wspomina, że jakiś świadek widział, jak zabił swojego brata, by odegrać się na matce za to, że go porzuciła – i próbuje go sobie podporządkować. Sandro zleca prześwietlenie przeszłości Juliety. Iñaki oświadcza Anie Leticii, że jest gotowy na wszystko, by zaspokoić swoje pragnienia, a teraz zapragnął mieć ją dla siebie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. monika
  22 marca 2017 o 19:41  - Odpowiedz

  czy iniaki zabił swojego brata daniela

 2. Carmen
  24 marca 2017 o 18:30  - Odpowiedz

  tak

  • Ania
   3 kwietnia 2017 o 22:04  - Odpowiedz

   Nie zabił. Ojciec Marcela Go zabil