Odcinek 67

W 67. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía ucieka z pensjonatu, żeby zobaczyć się z Santiagiem. Emisja 5 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 67

Iñaki wyjaśnia Anie Leticii, że Marcelo, mężczyzna w którym się zakochała, już odszedł, zginął w wypadku, a mężczyzna który powrócił, z lukami w pamięci, ma na imię Santiago i pragnie zapomnieć o swoim dawnym ja. Uświadamia jej także, że Santiago zakochał się w innej, pięknej kobiecie, zaś ona jest dla niego tylko przeszkodą.

Ana Lucía prosi o Nerinę o pomoc w dostaniu się do szpitala, w którym przebywa Santiago. Wtajemnicza ją w swój plan. Soledad denerwuje się, gdy Ramiro nachodzi ją w pensjonacie, żeby porozmawiać z Aną Lucíą. On uspokaja kobietę, że nie ma złych intencji, pragnie jedynie pocieszyć zrozpaczoną Anę Lucíę, powiedzieć jej, że Santiago ma się lepiej i wciąż ją kocha.

Doña Ernestina wypomina Marcelowi, że upozorował swoją śmierć, czym wyrządził wielką krzywdę Anie Leticii. Facundo wstawia się za synem przed jego teściową. Wyjaśnia, że Marcelo uległ wypadkowi, wskutek którego stracił pamięć. Ana Laura zaczepia Nerinę, gdy ta przybywa raz z Aną Lucíą do szpitala, i próbuje dowiedzieć się, kim jest dla Santiaga. Ona wmawia jej, że poznała go, kiedy przyszedł wynająć pokój w jej pensjonacie. Tymczasem Ana Lucía niepewnie zmierza do pokoju Santiaga…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze