Odcinek 68

W 68. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía nie zamierza zrezygnować z walki o Santiaga. Emisja 6 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 68

Ramiro próbuje powstrzymać Anę Lucíę przed wejściem do pokoju Santiaga. Wmawia jej, że w środku przebywa jego rodzina, a spotkanie z nią tylko przysporzyłoby jej dodatkowych problemów, jednak ona nie rezygnuje. Pojawia się Iñaki i oferuje jej swoją pomoc. Nerina wyjaśnia Anie Laurze, że Marcelo stracił pamięć. Kobieta nie rozumie, jak to możliwe, skoro jej szwagier zażądał rozwodu, ale Nerina nie chce jej powiedzieć nic więcej, gdyż uważa, że to Marcelo powinien się ze wszystkiego wytłumaczyć.

Ana Leticia znajduje wśród rzeczy babci bransoletkę Any Lucíi. Doña Ernestina przyznaje, że niesłusznie oceniła Marcela, ale podtrzymuje zdanie, że jego miejsce jest przy żonie i dlatego powinien zamieszkać razem z nimi. Ana Lucía spotyka się z Santiagem. Zakochani witają się namiętnym pocałunkiem. Santiago uprzedza Anę Lucíę, że po opuszczeniu szpitala jego życie wywróci się do góry nogami. Będzie musiał na jakiś czas zniknąć, dlatego błaga ją, żeby go nie szukała. Ana Lucía obiecuje, że zrobi wszystko o co ją poprosi, ale to nie znaczy, że z niego zrezygnuje. Iñaki tymczasem stara się zatrzymać Anę Leticię. Oszukuje ją zmyśloną wymówką jakoby Marcelo został zabrany na badania i zaprasza ją na kawę, by po raz kolejny zniechęcić do powrotu do męża i przypomnieć o ich umowie. Nerina mówi Soledad, że odkryła jej sekret. Relacjonuje swoje spotkanie z jedną z sióstr Any Lucíi oraz mówi, że Santiago albo Marcelo jest mężem jednej z nich.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze