Odcinek 70

W 70. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Marcelo zgadza się podjąć próbę ratowania małżeństwa. Emisja 10 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 70

Anie Lucíi śni się wypadek, który przeżyła jako mała dziewczynka. We śnie wołała swoją matkę. Soledad pociesza ją i zapewnia, że to był tylko zły sen. Ana Lucía wyznaje jej, że nazywała w nim matką inną kobietę. Soledad nabiera obaw, że pewnego dnia Ana Lucía dowie się o wszystkim ze snów. Przypadkiem Anie Laurze śni się ten sam koszmar. Leonor pomaga jej dojść do siebie po silnych przeżyciach.

Marcelo zapewnia Anę Leticię, że nie chciał jej skrzywdzić, ani nie upozorował swojej śmierci, żeby się od niej oderwać. Ana Leticia wmawia mu, że Ana Laura zdążyła ją już o tym poinformować, choć naprawdę dowiedziała się o tym od niego, podczas ich wcześniejszego spotkania, kiedy była przebrana za siostrę. Marcelo wyjaśnia żonie, że po wybudzeniu ze śpiączki nie pamiętał niczego ze swojego dotychczasowego życia, nawet swojego ojca, który wciąż jest mu obojętny. Rozpoczął nowe życie jako Santiago i znalazł nową miłość, dlatego zwrócił się do niej z prośbą o rozwód.

Ana Leticia nie zgadza się zwrócić mężowi wolności bez walki i prosi o szansę na uratowanie ich małżeństwa. Marcelo nie jest przekonany do jej pomysłu. Wolałby oszczędzić jej cierpienia, ale ona nie ustępuje i zobowiązuje się, że jeśli ich związek nie przetrwa próby czasu, rozwiodą się. Mimo wszystko, on nie jest nie przekonany o słuszności takiego rozwiązana. Równie wątpliwe jest dla niego uczucie, jakim rzekomo darzy go żona. Jednakże Ana Leticia nie poddaje się, zaś swoje zachowanie tłumaczy tym, że z początku podejrzewała go o związek ze śmiercią Jennifer. Ostatecznie udaje jej się wymusić na mężu, by przystał na jej propozycję. Ramiro i Ana Laura wychodzą razem na spacer. W jego trakcie mężczyzna zostaje porwany.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze