Odcinek 72

W 72. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana L:eticia wprowadza Marcela do swojego domu. Emisja 12 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 72

Soledad z nerwami na wierzchu opowiada Remedios o koszmarze, jaki przyśnił się Anie Lucíi, w którym ta zobaczyła twarz swojej prawdziwej matki. Nie na żarty obawia się, że dziewczyna wkrótce odkryje prawdę. Remedios wylicza Soledad jej winy – rozdzieliła Anę Lucíę z rodziną, zmusiła do porzucenia marzeń o karierze, a teraz sprzeciwia się jej relacji z Santiagiem – i raz jeszcze posądza ją o egoizm oraz uprzedza, że pewnego dnia na zawsze straci córkę.

Evaristo rozkazuje swoim ludziom zabić Ramira. Mężczyzna broni się do utraty tchu. Wdaje się w bójkę z dwoma mężczyznami, kiedy na pomoc przybiega Marcelo. Ana Laura raduje się na wieść, że jej ukochany został oswobodzony. On wyznaje jej miłość i pragnie ją czym prędzej zobaczyć. Edmundo i Ana Leticia nie są zadowoleni z ich spotkania, ani tym bardziej z pocałunku, który dają sobie na powitanie, ale postanawiają nie ingerować. Marcelo pojawia się w rezydencji Álvarez del Castillo. Już po przekroczeniu kroku wyznaje Anie Leticii, że czuje się osaczony przez własną przeszłość. Ona proponuje mu, żeby zapomniał o tym, co było i zaczął wszystko od początku. Marcelo obawia się, że pobyt w rezydencji nie będzie łatwy, ale obiecuje wytrwać w nim próbę sześciu miesięcy.

Ana Lucía cieszy się na myśl o powrocie Santiaga i chce powitać go elegancko ubrana. Ana Leticia podpytuje Marcela o wyniki prowadzonych przez niego przed wypadkiem poszukiwań Any Lucíi. Marcelo wypomina jej, że nie cieszyła się na myśl o powrocie siostry i oznajmia, że zataił ten fakt przed doñą Ernestiną, żeby nie dokładać jej zmartwień.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze