Odcinek 73

W 73. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Facundo zjawia się w pensjonacie, by oznajmić decyzję Santiaga. Emisja 13 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 73

Ramiro bez trudu odgaduje myśli Marcela, który najchętniej uciekłby z domu Any Leticii, zwłaszcza dlatego, że gdzieś czeka na niego inna kobieta. Namawia go, żeby spotkał się z Aną Lucíą i osobiście o wszystkim ją poinformował. Marcelo przyznaje Ramirowi, że zdumiewa go jego spokój po tym jak zabili czworo mężczyzn i uciekli z miejsca mordu jak przestępcy. Ramiro tłumaczy, że działali w obronie własnej oraz uświadamia go, że Evaristo dąży do zatuszowania sprawy śmierci Giny.

Ana Leticia próbuje uwieść Marcela, ale on ją odtrąca i zasłania się zmęczeniem. Ana Lucía, doña Remedios oraz pozostali pensjonariusze organizują przyjęcie powitalne dla Santiaga. Są zdumieni, gdy zamiast niego pojawia się Facundo i oznajmia im, że jego syn zmienił zdanie i postanowił ratować swoje małżeństwo z Aną Leticią. Mężczyzna wyjawia Anie Lucíi, że Marcelo pomylił ją ze swoją żoną i naprawdę nigdy jej nie kochał. Ana Lucía nie chce w to uwierzyć i oczekuje wyjaśnień od Marcela. Ana Laura próbuje przekonać Anę Leticię, żeby przyjęła do wiadomości, że mają jeszcze jedną siostrę oraz wsparła jej poszukiwania.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze