Odcinek 74

W 74. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Soledad raz jeszcze oszukuje Anę Lucíę. Emisja 14 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 74

Ana Lucía żąda od matki wyjaśnień. Chce wiedzieć, co łączyło ją z Marcelem Salvaterrą oraz dlaczego Facundo powiedział, że jej związek z Santiagiem był skazany na niepowodzenie. Soledad znów zbywa Anę Lucíę kłamstwami. Remedios jest przekonana, że Santiago do niej wróci i uprzedza Facunda, że nie zdoła mu w tym przeszkodzić. On tymczasem próbuje jej wmówić, że Santiago którego znała już nie istnieje, a jego syn odzyskuje wspomnienia, dawne życie i nie ma w nim miejsca dla nikogo z pensjonatu.

Ana Leticia użala się nad sobą przed Aną Laurą. Deklaruje, że jest skazana żyć samotnie, bez mężczyzny, oraz że pragnie czegoś niemożliwego, a zarazem zakazanego. Remedios wyżala się Nerinie. Boli ją, że Santiago opuścił ją bez słowa. Nerina próbuje tłumaczyć Santiaga i uważa, że Facundo ich oszukał. Edmundo stara się przekonać Ramira, że powinni skrócić dzielący ich dystans. Prosi syna, żeby znalazł dla niego miejsce w swoim życiu, ale on mu nie wierzy.

Marcelo idzie do łóżka z Aną Leticią. Po wszystkim dręczą go wyrzuty sumienia. Postanawia porozmawiać z Remedios, przeprosić ją za wyrządzone krzywdy, opowiedzieć o swojej umowie z Aną Leticię, a także o tym, jak bardzo ją kocha. Iñaki orientuje się w porę, że Ana Leticia i Ana Lucía mogą stanąć ze sobą twarz w twarz…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. tere
  31 marca 2017 o 20:13  - Odpowiedz

  Biedna Ana Lucia jest przez wszystkich oszukiwana. Nie dość że Santiago ukrywa prawdę to jeszcze ją zdradzi.. Ana Leticia tyle razy kręciła i oszukiwala az dziwne ze ktos jej jeszcze wierzyaz dziane

 2. agata
  1 kwietnia 2017 o 05:24  - Odpowiedz

  Przespi sie z ana leticia

 3. Iza
  4 kwietnia 2017 o 22:19  - Odpowiedz

  Prześpi sie z Ana leticia jako Marcelo nie jako Santiago i rano zorientuje sie co sie stało i bedzie żałował i bedzie miał do niej wstręt ale czy przyzna sie anie lucii to nie wiem .