Odcinek 75

W 75. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia zapewnia Iñakiego, że nigdy nie da mężowi rozwodu. Emisja 18 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 75

Remedios daje do zrozumienia Santiagowi, że nie popiera jego działań. On tłumaczy się, że nie miał innego wyjścia. Wspomina o obietnicy danej żonie, że nie zobaczy się z Aną Lucíą przez najbliższe sześć miesięcy i zamierza dotrzymać słowa. Remedios przypomina mu, że wcześniej obiecał Anie Lucíi, że będzie o nią walczył i rozwiedzie się z żoną, a tymczasem postępuje dokładnie odwrotnie. Uświadamia go, że popełnia wielki błąd, wiążąc się na nowo z Aną Leticią.

Soledad mówi Nerinie, że choć sprawia jej ból widok cierpienia córki oraz Remedios, sądzi że tak jest najlepiej. Zapowiada także, że wyjdzie gdzieś daleko z Aną Lucíą, żeby nikt nigdy ich nie odnalazł. Nerina próbuje je przetłumaczyć, że nie ucieknie przed przeszłością, zaś Ana Lucía nie podda się tak łatwo i będzie walczyła o ukochanego mężczyznę, aż w końcu odkryje swoją prawdziwą historię. Stara się uzmysłowić kobiecie, że jej obecna sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana niż była dotychczas.

Ana Leticia chwali się Iñakiemu, że mąż do niej wrócił, a wraz z nim na nowo szczęście zagościło w jej życiu. Ana Laura podejmuje próbę wyprowadzenia Valentína z błędu. Wyjaśnia mu, że niesłusznie mścił się na Ramirze. Przypomina, że jego wypadek wydarzył się przed sześcioma laty, natomiast Gina i Ramiro byli parą zaledwie cztery lata temu. Iñaki nie daje się oszukać fałszywym zapewnieniom Any Leticii. Oświadcza, że zdaje sobie sprawę, że jej małżeństwo jest skazane na porażkę, a on będzie cierpliwie czekał, aż ta nastąpi. Ana Leticia zapiera się, że nigdy nie da Marcelowi rozwodu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. tere
    3 kwietnia 2017 o 23:27  - Odpowiedz

    Wie ktoś moze w którym odcinku narodzi się romans Any Leticii i Iniakiego?? Pozdrawiam